Sv, 11.06.2023.

VIDEO ⟩ Uzdzīvošana ar stilu! Ropažu pusē jaunieši ar dārgu "Porsche" terorizē vietējos

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Jauniešu kompānija Ropažu pusē izdomājusi kārtīgi atpūsties - viņi aizņēmās sava drauga 100 000 eiro vērto "Porsche" un devās "driftot" pa vietējiem ceļiem, vēsta raidījums "Degpunktā".

Patrulējot Ropažu pašvaldības policijas likumsargi pamanīja, ka agresīvas braukšanas dēļ kāds spēkrats pavisam nesen ir uzaris un izspolējis vietējo grants ceļa segumu. Vietējie iedzīvotāji ziņoja, ka tikko viņiem gandrīz uzbraucis "Porsche" markas auto.

Ekipāžu, kura devās norādītajā virzienā, apturēja arī kāds cits vadītājs, kurš apstiprināja informāciju, ka kāds "Porsche" pārvietojas pa ceļu lielā ātrumā un sānslīdē ir iebraucis veikala stāvlaukuma teritorijā. Tur policija pamanīja vairākus jauniešus, kuri bija manāmā alkohola reibumā.

Bravūrīgā un agresīvā uzvedība jauniešiem esot bijusi ne tikai uz ceļa, bet arī veikalā, kur kompānija esot skaļi sarunājusies, lietojot rupjus vārdus. Kompānija bija divi vīrieši un divas sievietes.

Savukārt automašīna, ar kuru jaunieši vizinājās, bija "Porsche Taycan", ar vidējo tirgus vērtību 100 000 eiro. Spēkrata īpašnieks ir kompānijas draugs, kurš mašīnu saņēmis dāvanā no vecākiem 18. dzimšanas dienā.

Neatkarīgi no tā, ka "Porsche" bagāžniekā atradās alkometrs, šoferis pie stūres bija sēdies reibumā. Tāpēc uz notikuma vietu tika izsaukti arī Valsts policijas inspektori. Šo pārkāpumu izskatīs Ceļu policija, fiksējot pierādījumus par agresīvu braukšanu un aculiecinieku liecības. Šajā gadījumā jaunietim bija reibums starp 1 un 1,5 promilēm.

Plašāk "Degpunktā" sižetā!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu