C, 21.09.2023.

Prezidenta kandidāts Pīlēns tikšanos ar JV vērtē kā ļoti labu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Zane Bitere

Pašreizējā valdības partiju veidotā koalīcija ir labākā iespējamā šajā Saeimā, to šodien tikšanās laikā ar "Jaunās vienotības" (JV) Saeimas frakciju uzsvēris "Apvienotā saraksta" (AS) Valsts prezidenta amatam izvirzītais uzņēmējs Uldis Pīlēns.

"Uzsvēru, ka, manuprāt, šī koalīcija ir labākā, kāda mums ir šajā Saeimā, un ka manas prioritātes varētu tikai palīdzēt," sacīja Valsts prezidenta amata kandidāts.

Pīlēns tikšanos novērtēja kā ļoti labu, kurā viņš izstāstījis savu redzējumu un sadzirdējis labus, konstruktīvus jautājumus.

Tāpat JV Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis pozitīvi vērtēja tikšanos, kurā JV deputātu iepazinās ar kandidāta interesentu redzējumu, kas ir balstīts Pīlēna paša pieredzē. Saruna bija "draudzīga un koleģiāla", sacīja Latkovskis.

JV frakcijas vadītājs uzsvēra, ka gaidāmās Valsts prezidenta vēlēšanas atšķiras ar to, ka ir pieteikti trīs spēcīgi kandidāti. "Mēs, protams, ceram, ka uzvarēs visspēcīgais -, tas ir Edgars Rinkēvičs," atzīmēja Latkovskis.

Kā ziņots, maija pēdējā dienā gaidāmajām Valsts prezidenta vēlēšanām Saeimā pārstāvētās partijas ir pieteikušas trīs kandidātus.

Valdošajā koalīcijā ietilpstošais AS augstajam amatam virza savu dibinātāju, uzņēmēju Pīlēnu, premjera partija JV prezidenta krēslam piedāvā ārlietu ministra Rinkēviča kandidatūru, bet opozīcijā esošā frakcija "Progresīvie" prezidenta postenim virza publiskās pārvaldības eksperti Eīnu Pinto. Nevienam no šiem kandidātiem pagaidām nav skaidra balsu vairākuma, lai uzvarētu vēlēšanās.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais