O, 26.09.2023.

Šovu zvaigzne Violeta: es visu jaunību atdevu alkohola pudelei

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2
Foto: Zilonis studijā

Šova "Lauku sēta" zvaigzne Violeta Stepanova, kura nu jau ilgus gadus dzīvo Dānijā, pirms pieciem gadiem pilnībā atteicās no alkohola. Raidījumā "Zilonis studijā" Violeta atklāj savu personisko cīņu ar "zaļo pūķi". 

Violeta Stepanova atklāj sarunu šovā, viņai palīdzējusi pašas apziņa, ka bija kļuvis par traku. "Tas nozīmē, ka tu dzer un nevari apstāties, tu no rīta piecelies un nesaproti, kas iepriekš notika," uzbur sajūtas Violeta. "Ir divi pakāpieni. Iedzer, piemēram, divus aliņus, tu esi atslābinājies, viss labi, pēc tam atveras vēl viena elpa un gribas vēl un vēl, un tu vairs nevari apstāties. Kad nevari vairs apstāties, tu dzer visu pēc kārtas, līdz vairs neko neatceries..."

 Pielikt punktu Violetai palīdzēja pašas apziņa un "skats no malas" uz radušos situāciju: "Tajā dienā, kad es stiepos pēc kaut kā grādīga astoņos no rīta, un, ja nav aliņa, paņem jāgermeisteri, un, ja nav ko uzdzert, to ierauj tīrajā, sapratu, ka te ir jāapstājas. Domāju: ko es daru ar savu dzīvi. Es jauna – man tolaik bija 25 gadi –, skaista meitene, man tolaik bija tik daudz enerģijas, bet es visu enerģiju atdodu pudelei, un tas nav labi." 

Arī izmaiņas pašas uzvedībā sāka biedēt Violetu: "“Kad es lietoju alkoholu, es kļuvu ļoti agresīva. Es varēju iet vienkārši kauties ar sievieti, ar vīrieti," atzīst Violeta.

Violeta cīņā ar alkoholismu neapmeklēja speciālistus. "Es pati ar sevi strādāju. Es nedaudz izolēju sevi no apkārtējās pasaules. Tas bija mīnuss, jo tagad man ir sociālā fobija, man ir nemiera stāvokļi, uztraukumi, un tas ir ļoti spilgti, bet es ar to cīnos..."

Jautāta, vai nav ienācis prātā nemieru mazināt, aizmirstoties ar alkoholu, Violeta saka: "Ne manā gadījumā. Es biju tur, es tagad iešu pa citu ceļu. Mana dzīve būs bez alkohola, un es tā turpināšu."

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17.00 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu