T, 27.09.2023.

"Bolt Drive" stāvvietas atgriežas lidostā "Rīga"

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Publicitātes foto

"Bolt Drive" auto koplietošanas pakalpojuma klientiem lidostas "Rīga" ilgtermiņa stāvlaukumā P3 tiek piedāvātas īpaši atzīmētas stāvvietas, kas paredzētas kā brauciena noslēgumam pēc ierašanās stāvvietā, tā arī brauciena uzsākšanai no lidostas. Kopumā lidostas ilgtermiņa stāvlaukumā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 stāvvietas, kas ļauj ērti un ātri novietot koplietošanas automašīnu jau tai paredzētā stāvvietā.

Stāvvietās, kas paredzētas "Bolt Drive" koplietošanas automašīnām, izvietotas vizuālas norādes ar zīmola logo, kas palīdz tās atšķirt no citām stāvvietām turpat teritorijā. Pīķa stundās, kad pieprasījums pēc "Bolt" pakalpojumiem lidostas apkaimē ierasti pieaug, "Bolt Drive" koplietošanas pakalpojums ir viens no papildu veidiem sava brauciena plānošanai. Gadījumos, kad, ierodoties P3 stāvlaukumā, "Bolt Drive" stāvvietas ir aizņemtas, lietotāji aicināti stāvvietu zonu apskatīt mobilajā lietotnē un novietot koplietošanas auto zonas ietvaros jebkurā citā brīvā stāvvietā, kas nav apzīmēta ar norādēm.

"Esam gandarīti par iespēju saviem klientiem atkal piedāvāt koplietošanas automašīnu novietošanas iespēju lidostas teritorijā, kas jau kopš "Bolt Drive" ienākšanas Latvijas tirgū strauji iemantoja popularitāti lietotāju vidū, bet uz kādu laiku bija apturēta. Neatkarīgi no tā, vai klients mēro īsu vai garāku attālumu uz lidostu vai no tās, stāvvietas būs pieejamas viegli pieejamā vietā tuvu lidostai, tādējādi ietaupot savu laiku," saka Edvīns Kažoks, "Bolt Drive" operāciju vadītājs Latvijā.

"Bolt Drive" automašīnas var izmantot braucieniem gan pilsētā, gan ārpus tās. Tiek piedāvāts plašs transportlīdzekļu klāsts, tostarp "Audi A5", "Audi A4", "Audi A3", "Audi Q2", "Land Cruiser", "Škoda Fabia", un "Volkswagen T-Cross", "Toyota C-HR", "Toyota Corolla", "Peugeot 208", un citi. Braucienus var sākt, atrodot sev tuvāko piemēroto auto mobilajā lietotnē "Bolt", pārslēdzoties uz "Bolt Drive" pakalpojumu.

Koplietošanas automašīnu nomas pakalpojumi ir daļa no "Bolt" piedāvātajiem mobilitātes rīkiem, lai palīdzētu pilsētām pārorientēties no privātajām automašīnām uz ilgtspējīgām alternatīvām. "Bolt Drive" koplietošanas automašīnas šobrīd pieejamas klientiem Rīgā, Jūrmalā, Baltezerā, Ādažos, Carnikavā, Garciemā, Salaspilī, Ķekavā, Baložos, Medemciemā, Jaunmārupē, Vecāķos, Ikšķilē, Ogrē, Tukumā, Vangažos, Garkalnē, Siguldā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu