Pirmdienas naktī Trikātas pagastā degusi māja 200 kvadrātmetru platībā

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Foto: Zane Bitere / LETA

Šonakt, 20. novembrī, Valmieras novada Trikātas pagastā degusi māja 200 kvadrātmetru platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukums saņemts plkst.4.06. Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, degošajai ēkai jau daļēji bija iebrucis jumts.

Savukārt svētdien plkst.19.13 saņemts izsaukums uz Siguldas novada Krimuldas pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega malka, sadzīves mantas un apkures katls 15 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš nodots mediķiem.

Plkst.23.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Kartupeļu ielu Rīgā, kur piecu stāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 10 kvadrātmetru platībā. Izmantojot trīs posmu izbīdāmās kāpnes, no degošā dzīvokļa izglābts cilvēks, kurš bija cietis un nodots mediķiem. Līdztekus no ēkas ugunsdzēsēji evakuēja vēl trīs cilvēkus.

Naktī uz pirmdienu plkst.3.51 izsaukums saņemts uz Mālkalnes prospektu Ogrē, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Notikuma vietā konstatēts, ka otrā stāva dzīvoklī piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. No dzīvokļa ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 47 izsaukumus - 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Neilgi pēc astoņiem vakarā glābēji saņēma izsaukumu uz Olaines pagastu, kur mežā bija apmaldījies cilvēks. Izmantojot autocisternas skaņas un gaismas signālus, cilvēks atrasts un izvests no meža.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais