Paziņo "Latvijas Gada auto 2024" septiņus finālistus – galvenā titula pretendentus (3)

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: gadaauto.lv

Tuvojoties konkursa "Latvijas Gada auto 2024" noslēgumam, konkursa rīkotāji izziņoja septiņus finālistus, kas no visiem pieteiktajiem automobiļiem pretendē uz galveno titulu. Uzvarētājs un laureāti papildu nominācijās tiks paziņoti apbalvošanas ceremonijā 7. decembrī.

Pēc novembra sākumā aizvadītā Lielā testa brauciena konkurss "Latvijas Gada auto 2024" ir iegājis finiša taisnē. Žūrija ir izvērtējusi konkursam pieteiktos auto un izvēlējusies tos septiņus modeļus, kas turpinās cīņu par "Latvijas Gada auto 2024" titulu.

"Latvijas Gada auto 2024" septiņi finālisti ir:

  • "Citroën C4 X";
  • "Nissan X-Trail";
  • "Peugeot 40";
  • "KGM Torres";
  • "Renault Austral";
  • "Hyundai Ioniq 6";
  • "Baic Beijing X55".

Uzvarētājs tiks noteikts fināla balsojumā, kurā katrs žūrijas biedrs pilnībā sadala 25 punktus, dodot ne vairāk kā 10 punktus vienam pretendentam, bet obligāti dodot punktus vismaz pieciem pretendentiem. Pērn fināla balsojums noslēdzās ar vēsturiski blīvāko rezultātu, un par "Latvijas Gada auto 2023" kļuva "Škoda Fabia".

Foto: Paziņo "Latvijas Gada auto 2024" septiņus finālistus

Konkursa "Latvijas Gada auto 2024" dalībnieki: "Škoda Enyaq Coupe iV", "Citroën C4 X", "Nissan X-Trail", "Porsche Cayenne", "Peugeot 408", "Peugeot 508", "Peugeot 2008", "KGM Musso", "KGM Torres", "Renault Austral", "Renault Clio", "Dacia Duster Extreme", "Dacia Jogger Extreme", "Hyundai Ioniq 6", "Hyundai Kona Electric", "Hyundai Kona HEV", "Audi SQ8 Sportback e-tron", "Volkswagen ID.3", "Volkswagen Touareg", "Baic X55 II" un "JAC T8 PRO".

Līdz tam ikviens var piedalīties nominācijas "Tautas simpātija" veidošanā, balsojot par savu favorītu internetā, gan apmeklējot lielformāta fotoizstādi tirdzniecības centrā "Mols". Starp interneta balsotājiem tiks izlozēts auto "Renault Austral" ar pilnu degvielas tvertni uz nedēļas nogali.

Tautas simpātiju balsojumā pagaidām 1.vietā ir "JAC T8 PRO", kam seko "Škoda Enyaq Coupe iV", "Nissan X-Trail" un "Audi SQ8 Sportback e-tron".

Titula ieguvējs un laureāti papildu nominācijās tiks paziņoti 7. decembra vakarā plkst. 19:00, kam varēs sekot līdzi arī TV Sportacentrs un interneta tiešraidēs Jauns.lv, iAuto.lv un Delfi.lv.

Komentāri (3)CopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu