"Varbūt laiks pamainīt attieksmi!" Rinkēvičs reaģē uz neiecietīga konduktora rīcību pret bērnu, kurš aizmirsis "3+ karti” (9)

TVNET
CopyLinkedIn Draugiem X
Pirmais jaunā "Pasažieru vilciens" elektrovilciena "Vivi" reiss no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas uz "Dubultiem" Jūrmalā.
Pirmais jaunā "Pasažieru vilciens" elektrovilciena "Vivi" reiss no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas uz "Dubultiem" Jūrmalā. Foto: Sintija Zandersone/LETA

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs reaģējis uz mikroblogšanas vietnē "X" (iepriekš - "Twitter") aprakstītu gadījumu, kurā "Pasažieru vilciena" konduktors ar izsēdināšanu piedraudējis bērnam, kurš aizmirsis savu "3+ karti".

"X" lietotājs ar vārdu Miks Miķelsons raksta, ka visus trīs savus bērnus iesēdinājis vilcienā braucienam uz laukiem.

"Biļetes pirktas ar 3+ atlaidi. Kontrole grib katra individuālo 3+ karti. Mazākajai tā nav paņēmusies līdzi. Puņķi, asaras, utt. Brālim izdevās nopirkt pilnu biļeti. Gadsimta noziegums novērsts," tā raksta Miķelsons.

Vaicāts, vai, ja brālis nebūtu nopircis pilno biļeti, mazākajam bērnam būtu bijis jākāpj ārā no vilciena, Miķelsons raksta, ka konduktors tiešām tā esot teicis.

Reaģējot uz notikušo, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzsvēra, ka "šis, protams, nav “prezidenta līmeņa jautājums”, kā daudzi teiks, bet tīri cilvēciski es gribētu dzirdēt "ViVi" skaidrojumu".

"Varbūt laiks pamainīt attieksmi," tā prezidents.

"Pasažieru vilciena" Komunikācijas nodaļas pārstāve Sigita Zviedre TVNET norādīja, ka uzņēmums atvainojas par notikušo. 

"Cilvēcīgi atvainojamies! Braucienam nevajadzētu būt ar asarām. Lūdzam vecākus atgādināt par līdzi ņemamajām apliecībām. Atkārtoti pārrunāsim ar konduktoriem rīcību šādos un līdzīgos gadījumos. Kaut noteikumos ir paredzēta kārtība dokumentu pārbaudei, bērni ir prioritāte," uzsver Zviedre.

Komentāri (9)CopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais