Siliņa: Šogad Latvijas atbalsts Ukrainai pārsniegs 200 miljonus eiro (1)

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Gatis Rozenfelds, Valsts kanceleja

Saeimas ārkārtas sēdē, kurā piemin Krievijas kara Ukrainā otro gadadienu, premjerministre Evika Siliņa (JV) pateicās politiķiem, aizsardzības struktūrās strādājošajiem cilvēkiem, kā arī sabiedrībai kopumā par līdzšinējo atbalstu Ukrainai un aicināja turpināt to darīt.

Ministru prezidente atgādināja gan par līdzšinējo Latvijas atbalsta apjomu Ukrainai, gan par turpmāko. Siliņa teica, ka šogad Latvijas atbalsts Ukrainai pārsniegs 200 miljonus eiro.

Siliņa aicināja politiķus starptautiskā vai jebkurā citā formātā turpināt iestāties par atbalstu Ukrainai. Ministru prezidente uzsvēra, ka ir jāpanāk Ukrainas uzvara un taisnīgs miers.

Ministru prezidente pateicās Latvijas iedzīvotājiem, kas ar brīvprātīgo darbu, ziedojumiem vai kā citādi atbalsta Ukrainu. Vienlaikus Siliņa sacīja, ka Krievija centīsies sēt bailes un mazināt latviešu ticību saviem spēkiem, bet tam nevajadzētu ļauties. Tā vietā Ministru prezidente aicina iedzīvotājus būt lepniem par savu valsti, stiprināt to un turpināt atbalstīt Ukrainu, jo tādā veidā Latvija gādā arī par savu drošību.

Nobeigumā Siliņa uzsvēra, ka Latvija ir drošībā un mēs kopā ar sabiedrotajiem aizstāvēsim savu zemi "no pirmā centimetra".

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais