Foto un video ⟩ Ukrainas atbalstam pie Brīvības pieminekļa pulcējas vairāki simti cilvēku

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Rīgā cilvēki pie Brīvības pieminekļa pulcējas Ukrainas atbalsta pasākumā
Rīgā cilvēki pie Brīvības pieminekļa pulcējas Ukrainas atbalsta pasākumā Foto: Justs Kravalis/TVNET GRUPA

Rīgā pie Brīvības pieminekļa sestdien, 24. februārī, pulcējušies vairāki simti cilvēku Ukrainas, kur jau otro gadu notiek pilna mēroga karš, atbalstam, novēroja portāls TVNET.

Video: TVNET reportāža no akcijas "Kopā līdz uzvarai" 

Apmeklētājiem līdz ir Ukrainas karogi, lentītes Ukrainas karoga krāsās, kā arī plakāti, paužot nosodījumu Krievijas agresijai un aicinot atbalstīt mieru Ukrainā.

Tāpat pasākuma laikā apmeklētāji aicināti ziedot Ukrainas atbalstam, kā arī piedalīties ierakumu sveču veidošanas darbnīcās.

Vienlaikus pāris desmiti cilvēku sestdien bija pulcējušies arī iepretim Ukrainas un Krievijas vēstniecībām, kur tika dziedāta Ukraina himna, kā arī izkliegti slavas saucieni Ukrainas karavīriem.

Jau vēstīts, ka sestdien Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā otrajā gadadienā Rīgā notiks vairāki Ukrainas atbalsta pasākumi. Tostarp pie Brīvības pieminekļa notiek mītiņš "Kopā līdz uzvarai!".

Līdztekus, godinot Ukrainu un pieminot karā kritušos, sestdien plkst.15 Rīgas Domā notiks dievkalpojums, Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā plkst.18.30 notiks labdarības koncerts "Kopā ar Ukrainu", savukārt no plkst.17.30 līdz 18.30 Rīgā notiks piemiņas un atbalsta akcija "Gaismas ceļš Ukrainai".

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais