Ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
VUGD.
VUGD. Foto: Evija Trifanova/LETA

Piektdien, 1. martā, ugunsgrēkos Latvijā cietuši divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Ilze Dāme.

Piektdien plkst.19.34 saņemts izsaukums uz Dzirnavu ielu Viļānos, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka deg vienstāva dzīvojamās mājas istaba 40 kvadrātmetru (m2) platībā, kā arī liesmas bija izplatījušās uz bēniņiem, kas dega 60 m2 platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem bija evakuējies cilvēks, kurš ugunsgrēkā cieta. Īsi pēc pusnakts darbs ugunsgrēka vietā noslēdzās.

Piektdienas vakarā īsi pirms plkst.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Jāņa ielu Apē, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāva dzīvojamā mājā ar izbūvētu mansardstāvu. Otrā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas un dīvāns divu m2 platībā. Degošajā dzīvoklī ugunsdzēsēji atrada cilvēku, kuru izglāba un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst.21.24 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Vakar plkst.14.15 glābēji steidzās uz Flotes ielu Rīgā, kur uzņēmuma teritorijā dedzis kuģa vraks, kurš bija izjaukšanas procesā, 120 m2 platībā. Plkst.17.47 ugunsgrēks likvidēts.

Šorīt plkst.5.30 ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama Viestura prospektā Rīgā. Tur no vieglās automašīnas, kura dzīvojamo māju iekšpagalmā bija ietriekusies kokā, glābēji atbrīvoja cilvēku un nodeva NMPD mediķiem.

Pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 34 izsaukumus, no tiem - astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 - uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājumi.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais