Foto ⟩ Par nelikumīgi valsts robežu šķērsojušu migrantu pārvadāšanu aizturēts Baltkrievijas pilsonis

TVNET
CopyLinkedIn Draugiem X
Par nelikumīgi valsts robežu šķērsojušu migrantu pārvadāšanu aizturēts Baltkrievijas pilsonis.
Par nelikumīgi valsts robežu šķērsojušu migrantu pārvadāšanu aizturēts Baltkrievijas pilsonis. Foto: Valsts robežsardze

Ceturtdien, 28. martā, par nelikumīgi valsts robežu šķērsojušu personu pārvadāšanu aizturēts Baltkrievijas pilsonis, portālu TVNET informē Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļa.

Robežsargi sadarbībā ar Valsts policijas amatpersonām Krāslavas novada Ezernieku pagastā apturēja kādu "Renault Laguna" markas automašīnu, kuru vadīja Baltkrievijas pilsonis. Dokumentu pārbaudes laikā konstatēts, ka automašīnas salonā atrodas astoņi Irānas pilsoņi bez ceļošanas dokumentiem, kā arī bez derīgām vīzām un uzturēšanās atļaujām.

Pret pārvadātāju uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 285. 1. panta trešās daļas par liela personu skaita, tas ir, vienā gadījumā vairāk nekā piecu personu, nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā. Personai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Irānas pilsoņi atturēti no nelikumīgas valsts robežas šķērsošanas saskaņā ar 2024. gada 12. marta Ministru kabineta rīkojumu Nr.184 "Par pastiprināta robežapsardzības sistēmas darbības režīma izsludināšanu".

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais