Rīdziniekiem rīkos seminārus par civilo aizsardzību "X stundā"

TVNET/LETA
Papildināts 18:52, 2. aprīlis, 2024
CopyLinkedIn Draugiem X
Bumbu patvertne. Ilustratīvs attēls
Bumbu patvertne. Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Rīgas dome rīkos iedzīvotāju informēšanas kampaņu un astoņu semināru ciklu par civilo aizsardzību. Kampaņa sāksies 10. aprīlī ar semināru "Vispārīgie ieteikumi iedzīvotājiem X stundā", informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Seminārs būs pirmais no astoņiem pašvaldības organizētajiem semināriem, kuros iedzīvotāji tiks informēti par Rīgas civilās aizsardzības plānu, evakuāciju, drošām patvēruma vietām, iesaisti valsts aizsardzībā un citiem svarīgiem personīgās aizsardzības jautājumiem.

Seminārs norisināsies no plkst.18 līdz 20 un tas būs skatāms tiešsaistē pašvaldības tīmekļvietnē "riga.lv" un pašvaldības "Facebook" kontā. Jautājumus ekspertiem varēs uzdot rīdzinieki, kuri seminārā piedalīsies klātienē Rīgas domes sēžu zālē.

Lai piedalītos seminārā klātienē, nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot reģistrācijas anketu. Sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu, reģistrācijas anketa tiks slēgta.

Jau ziņots, ka Rīgas dome 27.martā pieņēma galvaspilsētas civilās aizsardzības plānu, kurā izstrādāti algoritmi un sniegti konkrēti padomi, kā rīkoties iedzīvotājiem dažādās krīzes situācijās, tostarp militāra apdraudējuma gadījumā.

Latvijas valsts un pašvaldību iestādes kopš Krievijas sāktā kara pret Ukrainu sākuma bieži ir saņēmušas sabiedrības pārmetumus par nepietiekamiem civilās aizsardzības plāniem apdraudējuma gadījumos.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais