No traktora Gaujā ieplūdusi eļļa

TVNET/LETA
Foto: Shutterstock

Pirmdien Valmierā no traktora Gaujā nelielā platībā ieplūdusi eļļa, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar no rīta VUGD saņēma izsaukumu uz Plostnieku ielu Valmierā, kur no traktora uz ceļa braucamās daļas bija noplūdusi eļļa 100 kvadrātmetru platībā, bet Gaujā pamanīts eļļas plankums divu kvadrātmetru platībā. Glābēji savāca uz ceļa izlijušo eļļu, izmantojot absorbentu, bet upē uzstādīja absorbējošās bonas.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēma 61 izsaukumu: astoņus - uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz kūlas ugunsgrēka dzēšanu, 48 - uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji devās uz izsaukumiem, kur dega dārza māja, šķūnis, sodrēji divu ēku dūmvados, sodrēji krāsns sildmūrī, ārdurvis, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, trīs vieglās automašīnas un atkritumi.

Savukārt 22 gadījumos glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai sazāģētu stiprā vēja aizlauztos kokus vai to zarus, kas radīja apdraudējumu.

Aktuālais šodien
Svarīgākais