Kavējas vilcienu satiksme Aizkraukles līnijā – vagonā nomiris vīrietis

TVNET/LETA
Papildināts 12:39, 27. maijs, 2024
Foto: Evija Trifanova/LETA

Pirmdienas, 27. maija, rītā kavējas vilcieni Aizkraukles virzienā un citos saistītajos reisos, liecina AS "Pasažieru vilciens" publiskotā informācija.

Vilciens Rīga (plkst.9.48)-Aizkraukle (11.09) brauc ar 41 minūtes kavējumu, bet vilciens Rīga (plkst.10.09)-Sloka (10.59) brauc ar 30 minūšu kavējumu.

PV norāda, ka pirmdienas rītā neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta izsaukuma Šķirotavas dzelzceļa stacijā un vilcienu kustības organizēšanas pa vienu sliežu ceļu dēļ iespējama vilcienu kavēšanās Aizkraukles dzelzceļa līnijā un citos saistītajos reisos.

Valsts policijā aģentūrai LETA norādīja, ka pēc policijas rīcībā esošās informācijas kādam vīrietim, kurš pārvietojās ar vilcienu, iespējams, bija radušās veselības problēmas un viņš vilcienā mira.

Jau ziņots, ka PV izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš PV 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Aktuālais šodien
Svarīgākais