Noskaties No minivena krosoverā. Talantīgais elektromobilis "Renault Scenic E Tech"

TVNET Auto
Foto: Ekrānuzņēmums no video

"Renault" patlaban pārveido visu modeļu līniju, ieviešot vēl nebijušus modeļus un līdz nepazīšanai pārveidojot vecos. Minivens "Renault Scenic" kļuvis par elektrisku krosoveru, turklāt par ļoti daudzsološu starp sev līdzīgiem "elektrobrāļiem".

Kā liecina uzlīme uz durvīm, elektromobilis saņēmis Eiropas Gada auto titulu. Tuvojoties automašīnai ar atslēgu kabatā, līdz tam noslēptie durvju rokturi aicinoši izslienas. Aiz 4,5 metrus garā elektromobiļa durvīm plešas aicinošs salons ar plašām ērtībām.

Apskatot "Scenic E Tech" bagāžnieku, top skaidrs, ka par franču "kodiaku" tas tomēr nav kļuvis. "Scenic" salona arhitektūra atbalso "Renault Austral" un "Espace". Bet, lai franču avangardu izbaudītu visā pilnībā, "Scenic" jāpaskatās uz augšu, kur ierīkots jauna tipa fotohromatiskais panorāmas jumts.

Tehniski "Scenic E-Tech" ir līdzīgs elektriskajai "Megane": 170 vai 220 ZS jauda, un divas gaitas baterijas versijas - 60 vai 87 kWh bruto. Solītais nobraukums ir 420 vai 620 km, un tas izskatās ticami.

Elektrības apetīti rāmjos palīdz noturēt samērīgā jauda, jo elektriskajam "Scenic" tikpat labi varēja būt 300 vai pat 400 zirgspēki. Pat ar 220 temperamenta tam netrūkst. Automašīna gan nav lēta, "Iconic" izpildījumā "Scenic" maksā vairāk par 50 000 eiro, taču tik un tā ir lētāka par salīdzināmu "Nissan Ariya".

Plašāk "TV Autoziņas" sižetā!

Nepalaid garām!
Uz augšu