Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Foto: Ekrānzuņēmums no "Facebook"

Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme «Lauvas sirds» savā «Facebook» kontā padalījusies ar satraucošu foto un informāciju par kaķi, kas appūsts ar zaļu krāsu.

«Saņēmām vēstuli, ka Rojas/M.Ķempes ielas krustojumā kādā pagalmā pamanīts kaķis, kurš appūsts ar krāsu,» teikts ierakstā.

Ņemot vērā krāsas ķīmisko sastāvu, šāda rīcība dzīvniekam varot nodarīt vērā ņemamu kaitējumu ādai, kā arī - kaķis krāsu var salaizīties, tīrot savu kažoku, tādā veidā saindējoties.

Pēc patversmes rīcībā esošās informācijas, kaķim asarojot un ir apsārtušas acis, kā arī deguns, kas nozīmē, ka krāsa var būt iekļuvusi gan acīs, gan degunā.

Bildes esot nodotas ķērājam, un patversmes darbinieki centīšoties kaķi atrast, lai nogādātu klīnikā.

«Atgādinām arī, ka par šādu ļaunprātību draud satikšanās ar policiju, jo šāda rīcība ir uzskatāma par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Līdz ar to jebkāda informācija, kura var palīdzēt noskaidrot personas, kuras to ir pastrādājušas, būs noderīga,» teikts ieraksta nobeigumā.

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

© TVNET. Visas tiesības paturētas