Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LVM vēstniecībā darbu sāk informācijas centrs

Foto: lvm.lv

AS «Latvijas valsts meži» (LVM) Rīgas klientu centrā kopš 16. jūnija atvērta LVM vēstniecība – informācijas centrs, kurā laipni gaidīts ir ikviens apmeklētājs. Tā ir vieta, kur uzturēt cilvēka un meža savstarpējo dialogu, noskaidrot atbildes uz dažādiem sevi interesējošiem jautājumiem, kā arī nelielu daļu no meža ienest savās mājās.

Lai gan pie vēstniecības esošais stādu parauglaukums var šķist neliels, tas ir krāšņs un regulāri tiek papildināts ar dažādiem sezonāliem jaunumiem. Vēstniecībā var saņemt konsultācijas par to, kādi stādi – gan meža, gan dārza – būtu piemēroti tieši Jūsu vajadzībām. Tāpat ir iespējams veikt stādu pasūtījumu no jebkuras LVM stādaudzētavas, kurās lolotie stādi ir piemēroti tieši Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un augsnei.

Ja ir vēlme būt nedaudz tuvāk dabai, bet lielais atpūtas vietu skaits šķiet mulsinošs, vēstniecībā ir pieejami informatīvie materiāli un konsultācijas par LVM apsaimniekotajām atpūtas vietām un ezeriem. Aktīva atpūta ar bērniem LVM dabas parkā Tērvetē, pastaigas krāšņajā Kalsnavas arborētumā, mežsaimniecības muzeja apmeklējums vēsturiskajā Jaunmoku pilī vai cope kādā no ezeriem? Atliek vien izvēlēties un doties ceļā.

Ja rodas interese mežu savās mājās ienest ne tikai stādu veidā, vēstniecībā atrodami arī dažādi dizaina un ikdienas priekšmeti. To klāsts ir plašs, sākot ar māla šķīvjiem un krūzēm, beidzot ar lina dvieļiem. Gados jaunāko ģimenes locekļu priekam vēstniecībā var iegādāties arī izglītojošas rotaļlietas un spēles, pat rotaļlietu, kuras veidolā atpazīstams bērnu iemīļotais Cūkmens!

Latvijas valsts mežu vēstniecība Rīgā, Vaiņodes ielā 1 ir atvērta ik darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00, kā arī sestdienās no 09.00 līdz 15.00, tālruņa nr. +37123280001, e-pasts vestnieciba@lvm.lv.

0 Komentāri