Vācijas futbola izlase pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti ar Japānas valstsvienību

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Neizšķirti otrdien pārbaudes mačā cīnījās Vācijas futbola izlase, kas savā laukumā nospēlēja 2:2 (0:0) ar Japānas valstsvienību.

Gaidāmā Pasaules kausa mājinieki vācieši maču uzsāka nepārliecinoši, tomēr pēc pirmā puslaika rezultāts bija 0:0.

Otrā puslaika sākumā japānis Naohiro Takahara guva divus vārtus un līdz 65.minūtei viesi jau bija izvirzījušies vadībā 2:0.

No zaudējuma Vācijas izlasi glāba Miroslavs Kloze un Bastiāns Šveinšteigers. Kloze bija precīzs mača 76.minūtē, bet neizšķirtu Šveinšteigers panāca četras minūtes vēlāk.

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā Japānas izlase ielozēta F grupā, kur tās pretinieki būs Brazīlijas, Horvātijas un Austrālijas futbolisti. Savukārt Vācijas izlase ir A grupā kopā ar Kostariku, Poliju un Ekvadoru.

Kā jau ziņots, Kostarikas izlase vakar ar 0:1 pārbaudes spēlē atzina čehu pārākumu, bet Polija ar 1:2 piekāpās Kolumbijai.