Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. D

  to pasu gribeju teikt. Parsvara bernunama berniem ir vecaki!

  0
 2. l

  Kur vajag, tur komatu nav. Kur nevajag, tur ir. Kurš raksta un rediģē tekstus???

  0
 3. w

  diemžēl mūsu bērnunamos retajam nav vecāku, pārsvarā tie ir bezatbildīgu vecāku bērni............ Un tomēr man ir jautājums - ja ir tuvinieki, kādēļ bērns dzīvo bērnunamā!!?

  0
 4. ?

  Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus, ar nožēlu atzina, ka nekas vairs nespēs atgriezt zaudēto bērna dzīvību, un Talsu novada ļaudīm šie Līgo svētki nebūs tik gaiši kā iecerēts. Viņš arī izteicis dziļu līdzjūtību zaudētā bērniņa tuviniekiem.
  ====================
  priekšniek, kuriem "tuviniekiem izsaki līdzjūtību", ja mazais bija BĒRNUNAMA bērns?
  Esi par STULBU, lai pielektu, ka bērnunamos NAV bērni kuriem ir vecāki?

  2
 5. iconLaura Voronova-Vite ???2013. g. 22. jūnijā 22:28

  Stulbs esi tu! Bernu namos nonak ari berni kuriem ir vecaki, brali un masas utt! Tikai vecaki apstaklu del nevar rupeties par bernu vai ari vecakiem berns ticis anemts.... Saprasanas tev pasam nemaz nav!! Paaudzies!!!

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi