Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
.
.
16 maijā, 07:05
Visu mūžu jāatmaksā, ja aizdomās turētie paši nav miljonāri.
U
un ciki ir jau atlaisti?
16 maijā, 05:05
Un kas no tā, vai kaut viens jau ir atlaists no darba kas šo te pieļāva?? vienalga vai piedalījās, vai klusējot sēdēja un atblstīja!!! Kas tā vienmēr ir par atrunāšanos no valsts un pašvaldību iestāžu vadītājie,ka jāgaida tiesu spriedumi, bet vispār par notiekošo ir atbildīg attiecīgās iestādses vadītājs, ja tas jau ir pieļāvis šādu te bardaku un tad nevar atri atrast kas vainīgs, tad pašu ir jāment nost nomata un miers!!!
ArchaVii
16 maijā, 03:05
Kā lai noturās biznesā, ja personas apspiež iesācējus? Atradīs vienmēr kaut ko ko pagriezt pret!
Janis Van Helsings
15 maijā, 21:05
99.99% naudas izzgagshanas sheema
N
nu nu
15 maijā, 21:05
Vainīgos par sodu ielikt Latvijas Bankas valdē vai kur tur tās lielākās algas ...
H
hichkoks 88
15 maijā, 20:05
Vainīgo atradīs. Noteikti atradīs. Tas būs kāds no sēžu zāles apkopējiem.
H
ha ha, bet
15 maijā, 19:05
skolotājiem pie algas pielikt, ai cik grūti, Valsti izlaupīt.... ai cik viegli.............
E
eeslike
15 maijā, 18:05
PILNA LATVIJA AR ŠIEM NOLĀDĒTAJIEM HĒMOTĀJIEM, NOVĒLU LAI VISI VIŅI TIKTU ATMASKOTI UN SAŅEMTU PELNĪTO SODU!!!
I
I
15 maijā, 17:05
Un šitas cūkas vel taisās pacelt nodokļus!
I
Izsmiekls
15 maijā, 17:05
Nuun priekš kam to uzsāka, lai kādus 5 gadus izmeklētu, iztērētu vēl kādus 2miljonus un tad lai labākā gadījumā, no kāda ieturētu kādas 100 minimālās ??? Tad nafig pie šādas lielo lietu izmeklēšans vispaŗ kerties kl'ta ja LV tāpat tas ar čikiem vien beidzas???
L
labs
15 maijā, 17:05
Te 3 miloni,tur 3 miljoni un vel k-kaur miljoni... :D Tas viss sīkums,valdība iekasēs vajadzīgo naudu lielāku nodokļu veidā
T
Tautiete
15 maijā, 17:05
Vienburta anonīmiķim "AAAAAAAAAAAAA"... Uzmanīgāk - M.Seilei ar šo projektu nav sanācis ne strādāt, ne lietot - viņas aprūpē tikai sekas.
P
poga
15 maijā, 16:05
Expo - gandrīz 2 miljoni, skolas.lv - 3 miljoni = budžeta konsolidācija 0,4% no IKP. Ja šamie atmaksā, tad konsolidāciju nevajadzēs, es tā saprotu? Ko par to saka Fiskālās politikas departamenta direktors Nils Sakss? Ko???
R
Ru
15 maijā, 16:05
Cena noteikti tāda, jo nebij neviena kas to būtu konkursa rezultātā pieteikušies darīt pa zemāku cenu.
amber black
15 maijā, 16:05
iznāk , ka šie minuši velotrenažieri riteņa vietā- minušies uz vietas , bet naudu saņēmuši par nobrauktiem kilometriem- tēlaini izsakoties.
N
Nuks
15 maijā, 16:05
Vai tiešām briest galma apvērsums, vai arī šie atteicies maksāt jenotiem????
A
AAAAAAAAAAAA
15 maijā, 16:05
TAS IR VIENS mafijas klans A kad sodīs CITUS? piemēŗam: zaķis, vējons un co = par Citadeles afēru?
fotografijas
15 maijā, 16:05
Kas tur ir programmēts trīs miljonu vērtībā? Es par tādu saitu vairāk par 100 euro nemaksātu. Vienīgais kas tur ir progrmmēts autenfikācija un ziņu pievienošana.
G
gogogo
15 maijā, 16:05
Portāls tiešām izskatās vāji un par tādu 3 miljoni? No otras puses saprotu arī cilvēkus, kas to veidoja - vienkārši nesanāca, trūka reklāmas un beigās nebija nevienam vajadzīgs, bet par to cietumsods? Drīzāk būtu jaizmeklē, kurš vispār bija tik traks, lai dotu tādu naudu šim projektam. Kāpēc naudas devēji tiek sveikā?
Imants Ronis
15 maijā, 16:05
LV runas viri to vien dara, ka zog un iznieko miljonus. Tapec tevzeme ir ar Nigeriju viena limeni.
H
H...
15 maijā, 16:05
Kurš kantori kodēja par tādu piķi.... nu labi, par 60% no tā piķa?
Jānis Lietavietis
15 maijā, 15:05
Šis ir vēl viens spilgts piemērs, kurš skaidri parāda, ka valstij naudas patiesībā ir pārāk daudz un ne tikvien nav nepieciešamības celt nodokļus, bet arī ļoti iespējams, tos varētu ievērojami samazināt, nezaudējot pakalpojumu kvalitāti. Tas, ka mūsu valstī ir iespējams izšķiest miljonus, nesasniedzot nekādus rezultātus un to pamana tikai tad, kad nav darba ko pieņemt, vien liecina, ka vainīgs ir nevis kaut kāds tur projekta vadītājs, bet gan visa ministrija, kas nav veikusi naudas izlietojuma kontroli. Kā vispār var ieguldīt miljonus un nesekot līdzi, kas notiek, par šādu rīcību būtu vērts pat nāvessodu atjaunot. Pie tam - nenoliedzami valsts vispār sākot šo projektu nav veikusi situācijas izvērtēšanu, jo patiešām šajā jomā eksistē daudzi spēcīgi privātie projekti un tas jau no paša sākuma bija visai apšaubāmi vai valsts ar savu projektu tos visus būtu pārspējusi, iespējams, lētāk pat būtu kādu no šiem esošajiem, jau strādājošajiem projektiem, nopirkt, kā mēģināt pārdalīt jau sadalītu tirgu, nemaz nerunājot par to - vai vispār valstij bija jāiesaistās nozarē, kura jau arī tāpat darbojās.
A
AAAAAAAAAAAAA
15 maijā, 15:05
Visu to pārraudzīja tādi ierēdņi kā Liepiņa, Papule, Lauma Sīka un co. Un Tāpat ministri BROKS, KOĶE, ĶĪLIS, DOMBROSVsKIS, DRUVIETE un SEILE
C
ccc
15 maijā, 15:05
Pieļauju, ka daudziem,tā pat kā man, skolas.lv nekad naw dzirdēts. Tik dārgs projekts un pat reklāmas nebij? Njaa....zelta bedrē izsmelta, jāķeras pie nākošā jaunā projektā :D
H
handsome
15 maijā, 14:05
Tur tikai jāapskatās, kad saņēma naudu - mikrosoft? Telekoms? Datorzinibu centrale? Vel kads? Tie visi tad ari butu jasedina, ja pieraditos, ka vini sanemusi naudu, bet rezultata nav.
K
klj_kopija
15 maijā, 14:05
Tei paši IZM ierēdņu simti ļoti ērti katru mēnesi var doties apmaksātos atvaļinājumos un sev sarēķinājuši tādus koeficientus, lai mēnešalga būtu virs 1100.-eiro!!! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Piemēram: . . . . . . Madara Aldermane, vecākais juriskonsults ir gājusi atmaksātā atvaļinājumā visus 5 mēnešus pēc kārtas, vidējā alga mēnesī - 1040.22 EIRO . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ulrika Auniņa-Naumova, departamenta direktora vietnieks - 4 mēneši atvaļinājumā no 5 , alga vidēji 1598,89 EIRO, . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Liene Bramane, nozares padomniece, katru mēnesi ir saņēmusi atašeja pabalstu, vidēji katru mēnesi - 3775.59 EIRO, kādus padomus viņa Briselē sasmēlusies??????????????????? . . . . . . . . . . . . . Velga Dadzīte, vecākais referents, 3 mēneši atvaļinājums no 5, alga vidēji mēnesī 1397,65 EIRO, . . . . . . . .. . . . . . . .. . . . Vineta ernstsone, departamenta direktora vietniece - no 5 mēnešiem 4 mēnešos atvaļinājums, vidējā alga mēnesī - 1135.11 EIRO, . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kristīne Grundmane, eksperts - 3 mēneši no 5 atvaļinājums, vidējā alga mēnesī 1281,67 EIRO, . . . . . . . . . . . . . . Inguna Kampāne, vecākais eksperts - 4 mēneši no 5 atvaļinājumā, katra mēneša vidējā alga 940,61 EIRO, . . . . . .. . .. . . .. .. . .. . .. . . .. Iveta Murāne, vecākais referents - 4 mēneši no 5 atvaļinājumā, vidējā alga mēnesī 917,56 EIRO, . . . . . .. . . . . . . . Līga Lejiņa , valsts sekretāra vietnieks - 2 mēneši no 5 atvaļinājums, vidējā alga mēnesī 2375,51 EIRO . . . . .. . . . . . Vadims Murašovs kā atašejs izglītībā braukā uz Briseli, par to mēnesī vidēji saņemot 3337.52 EIRO, ko Briselē labu paveicis? Ko Latvijā? Jēga? . . . . .. . . . . . .. Santa Ozoliņa, nozares padomniece arī katru mēnesi dodas atpūsties uz Briseli un saņem atašeja pabalstu , kas mēnesī vidēji ir 3374.89 EIRO, paveiktais ????????? . . . . . . . . .. . . lieliskākās algas saņēmēja - LAUMA SĪKA - darbojas Briselē, ir nozares padomnieks (????), vidēji mēnesī saņem 4048 EIRO UZ ROKAS... . . . . . . . varētu turpināt, bet būs pārāk gari.... Uzdzīvošana jau bez izšķērdēšanas!!!
D
DOREMI
15 maijā, 14:05
TRAKA DIENA ,KAR ,TIESĀ UN UTT. un neviena pomilovatj:))))
X
xcvx
15 maijā, 14:05
apskatījos lapu :)) nu bļin labi oficiāli un caur dārgāko firmu max 10k eur ,bet ka 3lemonus uz tās lapeles notriekti man Nav ne jausmas kas to kontrolēja tur visiem jāsēž kas tur iesaistījās
?
?
15 maijā, 14:05
Kāpēc Ģenerālprokuratūra neizmeklēja pati? Slabo?
I
ivis
15 maijā, 14:05
Ak,vai,kādas summas.Tās jau saņem tikkai pašvaldībās strādājošie,kurus nekustina,kur nu mirstīgie.
A
arī skolot
15 maijā, 14:05
Internetā skolu lapās atrodams paliels daudzums ar materiāliem, ko vajadzētu atpirkt un nolikt uz kopīga servera un sistematizēt pie reizes samaksājot par izsstrādātajiem materiāliem. Cik zināms Skolasl.lv izmantoja bezmaksas skolotāju gara darbus. Tikai vienreiz gadā sarīkojoa konkursu un nominēja dažus. Latvijas izglītības informatīvā sistēma ar daudziem materiāliem nozuda bez vēsts. Kur paliks Skolas.lv materiāli. Tomēr kopīgais digitālo materiālu serveris kaut cik bija. Tagad visi tikai glābs ādu , bet materiāli pazudīs?
S
Skolotāja
15 maijā, 13:05
Šis ir ļoti pamācošs notikums skolēniem, atvainojos, izglītojamiem, kā apieties ar naudu.
L
Labvēlis
15 maijā, 13:05
Jācer, ka drīz ķersies klāt ar E-veselībai ;)
J
jožiks
15 maijā, 13:05
pateikšu skaļi un skaidri - VALDĪBĀ SĒŽ CŪKAS, KAS NEARVIENU NERĒĶINĀS, DOMĀ TIKAI PAR SEVI!!!!
taisniiba
15 maijā, 13:05
Šķiet, ka Latvijas Tiesā ieplūda dzīvības sula! :)
J
jožiks
15 maijā, 13:05
pateikšu skaļi un skaidri - VALDĪBĀ SĒŽ CŪKAS!!!!
K
Kiki
15 maijā, 13:05
Njā, atradīs kādu vecāko ekspertu, ko atzīt par vainīgu un būs "paraugprāva".
Z
zz
15 maijā, 13:05
...un kadam liekas, ka bus kaut VIENS vainigais? JASMEJAS!!!
M
Meitene
15 maijā, 13:05
Tiesas pēdējā laikā sākušas strādāt, kas noticis?
IdeasTourism
15 maijā, 13:05
Ļoti ceru, ka būs paraugprāva un vainīgie sēdēs, un nākotnē nevienam vairs necelsies roka izsaimniekot mūsu, nodokļu maksātāju līdzekļus!
H
hektors
15 maijā, 13:05
Jebkurā variantā vainīgo nebūs. Ja būtu 1000 euro tad varēt KĀDU SEŠINIEKU atrast , bet pie tādas summas viss beigsies tāpat , kā LATVENERGO 3 miljonu ŠOVS.
X
xxx
15 maijā, 13:05
Naivie, un jūs ticat, ka kāds dabūs reālus cietumsodus??? Vilcienu iepirkums ar izgāzās. Nu un..
H
hm
15 maijā, 13:05
Vai tiešām būs paraugprāva?! Nu gaidam gaidam- tautai vajag nolaist tvaiku gaišākai nākotnei...
Z
zinātājs
15 maijā, 12:05
beidzot - te arī vajag tad reālus sodus - lai atmaksā tos 3 miljonus - nevar - CIETUMĀ.... +SABIEDRISKI DERĪGAIS DARBS...
9
999
15 maijā, 12:05
Visu šo dārgo lapu projektu managerus ir jāņem aiz olām! Tā pati prezentūras lapa maksā milijonus nu tas ir smieklīgi! Lapa nevar maksāt vairāk par parī tukstošiem ja vel pērk serverus savus kopā nav iespejams izterēt vairāk par 15€ Tukstoši! bet nē mums twiterkonti maks 40€!
E
Ezis
15 maijā, 12:05
tikmēr tā saucamā valdība domā, ka vajag atteikties no neapliekamā minimuma algām virs 1500EUR.....tupu ākstu bars.
© TVNET. Visas tiesības paturētas