iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Nu gan problēma.. Dažreiz domāju, vai cilvēkiem dzīvē tiešām nav ko darīt kā tik sūdzēties par pilnīgi nesvarīgām lietām? Horoskops arī ir sava veida zināšana, mums skolā mācīja par seno Ēģiptes kollonu veidiem celtniecībā, tiem kas interesē tie atcerās, tiem kuriem neinteresē - pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā! Interesanti, mums pilsētās ir baznīcas un bērni redz kā cilvēki iet uz turieni un ganjau skolā arī māca kaut ko par Dievu, tas ir normāli? A horoskops ir kaut kas nenormāls?

  0
 2. v

  esmu pilnigā šokā,ķa tādas lietas liek mācīt skolā. Horoskopi un astroloģija ir klišeju uzlikšana cilvēkiem , godu un cieņu aizskaroša padarīšana,, tā ir pareģosana , kas sagāna cilvēku par kuru pareģo un to cilvēku kas par to interesējas. Astroloģija ir daudzu slimību vaininiece un es iesaku no ta visa atbrivoties un tam visam vairāk nepievērsties .Ieviest to izglītibā ir vislielākā bezatbildiba.

  0
 3. Hmm interesanti gan :) Man vakar tiesi sika pajautaja..(pirmklasniece) Mammu-Kas es esmu pec hotoskopa? Vezitis vai skorpions? Un ari uzreiz atbildeja uz savu jautajumu-Ah pareiz masa ir vezitis es skorpions :) Taka..Vina ne tik savu horoskopu zina-Bet ari masas-Tik neizpratu sakaru tam jautajumam-Tas bija ta peksni :)

  0
 4. X

  Piemēram, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā vecāku dienā kā lektors bija uzaicināts astrologs.Varbūt būsim progresīvi un LV ieviesīsim astroloģiju kā obligāto priekšmetu?

  0
 5. V

  Nu lidziga situacija manam bernam ar v5v.berna saka jau iet 6gados 1klase.soke tikai tass,ka majas darba uz nakamo dienu toka uzdots no galvas iemacities 3dzejołus.nu mazais ta nomocijas ka negribejas vilkties uz skolu.iemacijas pusotru dzejoliti,tapat nesekmigu atzimi ielika.

  0
 6. z

  man 1958 gada prasija 1. klase klases audzinataja kads ir socialais stavoklis,es izboliju acis un neko neatbildeju.Pec paris dienam tika uzdots jautajums =kas ir vecaki-teicu tevs un mate! Tad ucene atnesa vakos iesutas lapas un jau jautaja konkreti: tevs sodits?teicu nezinu.Ar ko nodarbojas mate?teicu dzivo majas kopj lopus un maju,laiz mus uz skolu.Nu un ko saka par stasanos pionieros-mes to majas nerunajam-nu ja tevs fasists cietumnieks,vecasmates tevi apmekle baznicu,gimene nepiedalas pagasta aktivo pilsonu kluba,sakara ,klase klausieties Z nav cienigs staties pionieros!Tacu nenokluvis pionieros,komjauniesos 21 gadu vecuma tiku iesaukts PSRS armija,tur pec pirts ,kad tiec apgerbts HB bija jadod solijums ka esi Uzticigs komjaunatnei. ..........Paradokss tads ka beidzot dienestu pie Japanas atgriezos Latvija, Stradajot VEF KD teicu ka neesu bijis komjaunatne pec diviem gadiem mani izsauca VEF komjaunatnes sekretars, kurs nema mani prieksa 2 H un par sodu uzlika 0,02 rubli maksat par nokavetajiem menesiem ap 36 menesi,izsniedza jaunu komjaunatnes apliecibu un tad bija jamaksa jau vairak !

  0
 7. z

  vai tu piedzimi normali, kas tevi uztaisija,kada veida tiki ienemts,kur,gulta,masina,krumos, ballite-murgs!Tapec Liepajas un daugavpils pedagogiska instituta ucenes ir pieprsitakas baros macibu laika iebraucejiem !

  0
 8. e

  Vajadzētu ieviest, lai arī skolēni pēc katras stundas liktu skolotājai atzīmi. Tad varbūt apdomās divreiz.

  1
 9. n

  Pirmā klase un ATZĪME? Turklāt tikai par vienu jautājumu? Hello, vecāki! Pirmajā klasītē liek plusiņus un mīnusiņus. Un horoskopa zīme, visticamāk, tiek prasīta nevis tāpēc, ka nu tik sīčiem mācīs kaut ko no ezotērikas vai tamlīdzīgām lietām, bet atraktivitātei. Paši, jūs, vecāki, reizēm žēlojaties, ka bērnam nav interesanti, stundas pārāk akadēmiskas, vajag vairāk rotaļu elementus... Visi tik zinoši, kas un kā skolās mācāms, ka taisni bail!

  3
 10. g

  use ur brain u lazy fuck

  0
 11. m

  šitās ambiciozās mammas kas gaida no bērna tikai perfektas atzīmes, izaudzina perfekcionos neirastēniķus, kas vēlāk visu dzīvi mokās, jo neko nevar izdarīt viduvēji vai slikti.Daži saslimst, daži ir nelaimīgi.
  Mamma, ļauj bērnam saņemt arī kādu sliktaku vērtējumu u n necepies par niekiem.

  4
 12. s

  Prezidenta horoskopa zīme IR jāzin jau 1. klasē. Tas ir patriotisms!

  6
 13. V

  Pirmajā klasē nemaz neliek atzīmes.Tad par kādu nesekmīgu atzīmi iet runa?

  15
 14. l

  aļo, bērniem atzīme ir novērtējums - neesi nu stulps sencis !

  2
 15. l

  ja kas man bija 1 klases liecība(bija 1x četrinieks ) , un tieši dēl tā esmu izuadzis par cilvēku !

  0
 16. e

  Bet kāpēc pirmklasniekam būtu jāzin tas, ko viņš savā vecumā nesaprot?

  17
 17. l

  welcome , prātīgajiem tvnet virtuvē !

  0
 18. Y

  Suņa murgi. Zināšanas norāda uz inteliģenci. Mūsdienās audzina putrasgalvu koloniju, kura neko nezina.

  8
 19. l

  + , saucas intelekts , bet + tavaitā !

  0
 20. h

  Kā man ir palaimējies, ka agri pametu skolu, 4 kl., un smadzenes nav aizdirstas ar nevajadzīgu informāciju.
  Nesen jautāju 11 klases skolniekam, nu ko tagad māca, kādas ir stundas. Pat nemācēja pateikt ko mācās. Jautāju, vai tas dzīvē būs vajadzīgs,- nē nevajadzēs.

  8
 21. l

  tur ir pedogoģijas nianses ,
  1) sabiedrība
  2) savis uztveršana
  bet ja tu jūties labi , tad arī izdarīji pareizi !

  0
 22. Kādreiz skolās mācīja no tādām lietām turēties pa gabalu, bet tagad??? Informācija par Bībeli tiek uzskatīta par ticības uzspiešanu, bet horoskopi un visādi citi māņi - par lielu gudrību.

  15
 23. N

  Indiešim govs ir svēta... musulmaņi un vēl daži cūkgaļu neēd... Vai tādēļ vienam vai otram vajadzētu govs un cūkas pazīšanu vispār izslēgt no pasaules apgūšanas?;) Nevajag jau pārspīlēt. Bērnam ir jāiepazīstas ar visu, ko apkārt redz un dzird, redzēs un dzirdēs. Un neticu, ka kaut kāds "vērtējums" būtu ierakstīts e-klases žurnālā. Tur vispār tādas ailītes nav, kur kaut ko tādu ieķeksēt. Kārtējo reizi vecākiem vienkārši gribas par kaut ko "pavārīties" un "pacepties".

  7
 24. a

  Es skolas laikā dzēru alu un tagad man nav darba.kā alkoholikis esmu jauks bet tā rīšana.jezus tu maria

  3
 25. l

  vai tik bārdu nenodedzināji ?

  0
 26. c

  Sociālo zinību darba burtnīcā 1.klasei ir tāds uzdevums, kur tabuliņā jāuzraksta par sevi, tur ir arī par horoskopa zīmi, kurai piederi. Nu un?? No maniem 25 pirmklasniekiem apmēram puse zināja un ierakstīja stundā. Tie, kas nezināja, pajautāja vecākiem. Ko var cepties?! Dumjā mātīte!

  19
 27. M

  Nav jau runa, kas ierakstīts un kas prasīts, bet galvenā sāpe ir vērtēšana, kas ir tik subjektīva. Pati esmu šobrīd nepraktizējošs pedagogs un redzu, kā vērtē manus bērnus. Jāatzīst, dažkārt gribas pajautāt skolotājiem, vai ar galvu viss kārtībā.

  22
 28. s

  Re kā, skolotājas viedoklis par vecākiem izsaka visu. Diemžēl, ne Jus vienīgā neieredzat vecākus, par kādu cieņu varam runāt

  8
 29. s

  Skolotāja, kura raksta "dumjā mātīte" :D Man liekas, ka sāpei jābūt par to, ka skolā vispār māca tādas muļķības kā horoskopi. Tas būtu smieklīgi, ja nebūtu ļoti skumji

  9
  Parādīt vēl 1 atbildi
 30. m

  Kas ir horoskops? Vai tas ir kads /vai tam/ ir kads zinatniskais pieradijums
  CILVEKIEM IEPERINA GALVAS STULBUMUS, UN VEL BERNIEM! VAJPRATS
  KUR SKATAS IM ?

  18

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi