Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
asddsasd asdsasddsa
3 novembrī, 18:11
Haha, bet veltīt laiku pudeļu tilpuma apspriešanai nevienam neliekas bezsakarīgi. Malači...
Jānis Lietavietis
3 novembrī, 18:11
Faktu tas tomēr nemaina, ka mēs esam zaudējuši savu valsti jau sen. Var, protams, izlikties, ka mēs vēlēšanās kaut ko ietekmētu - tajās pašās, kuru rezultāti vienmēr ir labi zināmi un esošais režīms turpina valdīt, mazliet pamainoties portretiem gaiteņos. Īsti patrioti novembri atzīmē ar sēru lentām, par to, kam mēs bijām tik tuvu, bet nekad mums nedeva to sasniegt. Tie, kas savukārt ir ļoti priecīgi šajās dienās, ir īstie ienaidnieki, nodevēji, kuru korupcijas tīkli pamazām smacē mūsu tautu. Nav jārīko viņiem koncerti, tā vietā klusējot jātur karogi ar sēru lentām, lai atgādinātu, ka šeit joprojām ir tauta bez valsts, kas to pieprasa sev atpakaļ un negrasās samierināties ne ar ko mazāku.
K
kulturologs
3 novembrī, 17:11
Jā, ja tev ļauj ēst no siles, var gudri runāt. Imantkalniņš arī deputātos sēžot gudri runāja, bet kad šamo izgrūda no siles - tad pēkšņi pamanija, ka valsts ir nozagta, ka tik šim neiziet tāpat
M
Maijiņa
3 novembrī, 15:11
Kāpēc mani un rmivs piemirsi ???
Sandra Trēziņa
3 novembrī, 14:11
Patriotisms, cieņa, pienākums, tauta, valsts. Kur tas sākas? Kas to notur? Vai brīnumdaris virsdiriģents, kurš ar vienu rokas mājienu liek skanēt tūkstošbalsīgam kopkorim lielajos dziedāšanas svētkos? Jā, arī viņš. Taču bez katras vienas no balsīm, kas gatava kopt un uzturēt tautas tradīcijas, velta tam savu laiku, talantu un līdzekļus - virsdiriģents nebūtu nekas. To nevajadzētu aizmirst nevienam lielo svētku virsdiriģentam, arī Mārtiņam Klišānam. Diemžēl rūgtums, ko sagādāja iepriekšējās koru apriņķu skates žūrijas augstprātība, vienkāršāko lauku koru noniecināšana, vēl liek sevi manīt.
K
Kristaps
3 novembrī, 13:11
Poxuy, tūlīt iešu pie ledūža pēc norasojuša patriotisma
E
Esmu latvietis
3 novembrī, 11:11
Man Latvija mīļa, kad runa par dabu, - zaļu lauku vai mežu, košu puķi pļavā vai dārzā, zilu un dzidru ūdeni mazajos avotos vai Dzintarjūrā, man Latvija vieda, kad tās dziedātāji pieskandina mazus vai lielus kultūras namus, kad teātru ļaudis ataino pagātnes vai tagadnes gan skumjos, gan dzīvelīgos tautas dzīves posmus..., bet nekādi nespēju tam visam blakus nolikt tos 100 cilvēkus,par kuriem tiekam informēti kā VISBAGĀTĀKAJIEM. Atliek padomāt - cik krāšņi mēs izdzīvotu, ja viņi tos miljonus tā nesaraustu! Tā barojas un izdzīvo PARAZĪTI!!!
K
Kuldīga
3 novembrī, 10:11
Raksts izstiepts kā omes desmit reizes mazgātās apenes . Kas ir patriotisms? Daudzi saka, ka patriotisms ir neliešu pēdejais patvērums. Patīk daudziem budžiem ar neskaitāmiem zodiem no kanceles bārstīt skaļas frāzes par dzimtenes mīlestību. Pietam viņi vienmēr uzstāj, ka tev būs mīlēt un atdoties savai valstij pa pliku velti, kamēr paši ietinušies ūdeļādas kažokos un ieeļojuši savus kontus ar tautas asinīm. No sākuma kāpa pāri stenderei ar krustu rokās, pēc tam to vēl ievīstīja karogā kā Cibiņš maizes garozu. Liekulības augstākās pilotāžas paraugdemonstrējumus bieži samaisa ar likumdošanas aktiem , kas mēģina uztiept jau tā finasiāli panīkušajam pilsonim papildus slogu uz sakumpušā kupra. Interesanti, ka autorei nesniedzas piedurkne par patriotismu pajautāt parastam arājam, vai metinātājam pārplūdušā kanalizācijas renstelē, tik vien kā pie kafijas krūzes pafilozofēt par mūžīgo dižciltības tēmu. Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai. Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt? Māte mīl savu bērnu bez nosacījuma. Bet tikai savu. Ja gribat lai ir patrioti, tad viņiem ir jāgrib piederēt šai zemei bez nosacījuma. Un tas būs tikai tad, kad tā patiesi piederēs viņiem, nevis tikai skatoties pa tramvaja logu.
H
HARIS
3 novembrī, 09:11
Latvijā ir tāda slimība-deputāta sindroms.Tā atkārtojas ik pa četriem gadiem(tad ir tas lielākais saasinājums) un izpaužas tādējādi,ka prāts pāriet no galvas uz to vietu,uz kuras sēž.
Dzintra Kraujiņa
3 novembrī, 09:11
Garīgi nobrieduša-VIEDA CILVĒKA viedoklis!Paldies!
Dzintra Kraujiņa
3 novembrī, 09:11
Vispirms katrs sāksim ar sevi un nemetīsim akmeņus cita dārziņā.Citus kritizēt liela gudrība nav nepieciešama.Kritisku attieksmi pret sevi vecākiem ir jāiemāca jau no bērnības savam mazulim-nevis citi vainīgi,bet kur,varbūt,tu pats neesi bez vainas...
L
Lietotājvārds
3 novembrī, 08:11
Tikai nestāstīt pasakas,ka lielie diriģenti par velti brauc uz laukiem diriģēt lauku korus. Nodīrā laukiem deviņas ādas😀
Anita Biseniece
3 novembrī, 08:11
Patriotisms un meža aizstāvēšana no izciršanas? Kas tev par to būs? Latvijas valsts meži pret tevi par patriotismu ierosināja fiktīvu tiesas procesu. Priecājies, ka vari būt patriots un vara pret tevi neko neuzsāk!!!!!
Z
zina
3 novembrī, 08:11
Kas būs? Nekas nebūs, būs pie friziera jāiet.
Z
Zīlītis
3 novembrī, 07:11
Patriotu būtu daudz, daudz, daudz vairāk, ja valstī būtu labklājība, ja 100 galvas parasto ierēdni neuzskatītu par muļķi, ja pensionāriem būtu adekvātas pensijas, nevis uz izdzīvošanas, ja nevērtu ciet slimnīcas, ja visās valsts iestādēs nebūtu bardaks un netaisnības, ja visās problēmās nevainotu putinu, bet paši uzņemtos atbildību, jo esam jau brīvi no krievijas 25 gadus........ nerunāju te par mīlestību pret zemi, to mīlu..
V
vilis
3 novembrī, 06:11
Tēvzemi mīlam ne tāpēc,ka tā ir liela,bet tāpēc,ka tā ir mūsu tāvzeme
I
immigrante
3 novembrī, 06:11
cerams dižus, atzītus, rakstniekus ir atļauts citēt. :)
I
immigrante
3 novembrī, 06:11
cilvēk, mīļo, kurš rakstā izklāsta savas domas vai kādu citu citē!!!!! ... vai nekad neesi dzirdējis: kā sauc tā atskan. cerams nevajag tulkot. mīlestība, cieņa raisās pret tiem, kuri paši to sniedz. cerams nevajag tulkot. utt. vai kaut viens no rādītājiem, no spices, puses ir cieņas apliecinājums? šaubos. un nesen izlasīju kāda diža rakstnieka citātu, ,,ja kāds intensīvi sāk runāt par valsts mīlestību un patriotismu, tad zini, ka vai nu spēcīgi apzadzies, vai sataisījis citādi nopietnu šmuci.,,
M
Māris
2 novembrī, 23:11
Kā var stiprināt sapuvekli? Ar ko? Dabīga reakcija ir nelabums un izvairīšanās no kaut kā neveselīga.
© TVNET. Visas tiesības paturētas