Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Komentāri
Autorizējies šeit:
Kangarooo
8 decembrī, 22:12
Kad Palestīna (Latvija), tiek okupēta un tiek veidota jauna okupēta valsts Izraēla (Krievija pēc PSRS), vai sanāk ka @edgarsrinkevics padomnieks ir kā čekists, kurš piedāvā daļēju okupāciju, kā ar Abreni, jeb tomēr atbrīvot kā pirms okupācijas. Arī maisus? Te nav tāds piekrīt vai nepiekrīt. Te ir arī svarīgi kam tieši piekrīt. Ja piekrīt okupācijai, tad slikti. Ja piekrīt daļējai okupācijai, tad slikti un vēl sliktāk ja to nosauc par nepiekrišanu okupācijai. Vai vispār kādreiz kāds ir piekritis okupācijai? Vai Rinkēviča vietā arī Tramps var izvēlēties, kam dot citu valsti un kur iet Rinkēvičam? Kāpēc uzvārds liekas tomēr krievvalodīgs? Kas vēl bijis saistīts ar okupētu zemju pēc-okupācijas neatdošanu atpakaļ, bet saukt par daļēju okupāciju Nepiekrišanu pilnai okupācijai? WTF? Bērni pat ir gudrāki.
Martins Lusis
7 decembrī, 19:12
Latvija ir valsts Z-eiropā. Mācies ģeopolitiku āmar!
.
. Easo
7 decembrī, 17:12
Pareizs lemums, manuprat. Realitate ir tada, ka tur dzivo pietiekoshi daudz arabu, ka ta ir viena no galvenajam islama svetvietam. Bet nu abas puses nekad nepiekapsies un nedalis pilsetu divas daljas, kas butu visjedzigakais pasakums. Arabi visas iespejas ir sen jau izmetushi miskaste, izveloties vardarbibu, kamer Izraela ir valdiba, kas pedeja laika nespej atzit nevienu savu kljudu un ir acimredzami atmetusi ar roku miera procesam (kas gan ir saprotami...).
Lell Mi
7 decembrī, 16:12
Kas ir Latvija?? Es piekrītu!!!
R
Rihards Krauze
7 decembrī, 16:12
Pa nakti draudziņš un šef purkšķī panēma, šodien jau runā Latvijas vārdā
Vitalij Nartish
7 decembrī, 15:12
Atkal,kaarteejo reizi zurnaalisti nemaak pareizi noformeet virsrakstu!!!!! Un sprizot peec virsraksta-taa arii sanaak, vaard Latvija noziimee dazu cilveeku loku,bet paarejie nav nekas!!!!!!!(bet taa arii ir!)
JJurlauks
7 decembrī, 15:12
Jeruzāleme ir un vienmēr ir bijusi Izraēlas īstā galvaspilsēta!
Dzintars Cāzers
7 decembrī, 14:12
Vispār jau pārāk skaļi teikts - Latvija nepiekrīt. Tas ka nepiekrīt Rinkevičs un vēl virkne politkorektu klerku, nenozīmē, ka tā domā visi. Korekti būtu paziņot, ka šobrīd pie varas esošā valdība ir sacēlusies pret tēvoci Semu. Taisni vai brīnums!
Janis Van Helsings
7 decembrī, 13:12
man skiet vini vairs nedriikst lietot vaardu "Latvija nepiekriit" atnjemt abiem pilsoniibas
Jānis Bērziņš
7 decembrī, 13:12
Dumji, ja nepiekrīt, klausot stipri vien kreisajai Mogerīni. Tai pašā laikā - vakar Čehija jau ir piekritusi, ne skaļi, vnk ministrijas mājaslapā ieliekot deklarāciju. Tāda maskavītu pieeja, izlikties neredzam un cerēt, ka realitāte mainīsies. Ja špricei sportista pakaļā saka nav-šprice nav-šprice, nebūs arī. Ja Izraēlas galvaspilsētai, kas tāda bija vēl cilvēces rītausmā un ir jau 70 gadus, saka nav-galvaspilsēta, nav-galvaspilsēta, tad... tad teicējs liekas pēc muļķa.
Vilis Lauskis
7 decembrī, 13:12
Trampam nepiekrīt?! Galīgi prātu izkūkojis? Nepiekrist ASV...
M
Māris Vairis
7 decembrī, 13:12
Nu kā tā var nepiekrist.
Kukainis
7 decembrī, 12:12
bezmugurkaulnieks, dvieļugalvu simpatizātors...
© TVNET. Visas tiesības paturētas