Policija vēršas pie autovadītājiem, kuri vakar atradās slepkavības vietas rajonā

FOTO: Google Maps

Valsts policija lūdz autovadītājus, kuri atradās slepkavības vietas rajonā, sazināties ar policiju un iesūtīt video reģistratoru ierakstus.

Izmeklējot vakar Aizsaules ielā 1 notikušo slepkavību, kur ar vairākiem šāvieniem tika nogalināts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus, policija aicina autovadītājus, kuri 30. maija rītā, laika posmā no pulksten 8.00 līdz 9.00, atradās rajonā Mežaparks – Sarkandaugava – Brāļu kapi, pārskatīt savu video reģistratoru ierakstus un sazināties ar policiju.

«Iespējams, jūsu video reģistrators var būt fiksējis kādu autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai,» norāda policija.

Ja jums ir video par pārvietošanos kartē norādītajā teritorijā un minētajā laikā, lūgums sazināties ar policiju pa e-pastu izmekletajiem@vp.gov.lv , kur jūs varat nosūtīt linku ar videofaila atrašanās vietu vai arī sazināties pa tālruni 67014002.

Gadījumos, kad būs nepieciešams augšuplādēt failu, izmeklētāji vienosies par veidu, kā to izdarīt.

FOTO: Google Maps

Zvērināts advokāts, maksātnespējas administrators Bunkus tika nošauts savā automašīnā «Range Rover» trešdienas rītā plkst. 8.40, pie Meža kapiem, Aizsaules ielā 1, Rīgā.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) aģentūrai LETA norādīja, ka, visticamāk, notikusi Bunkus pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar viņa profesionālo darbību, bet nevar izslēgt arī citas versijas.

VP jau 2016.gadā sāka kriminālprocesu par draudiem Bunkum.

Uz augšu
Back