Kur glabāt «dāmu ieročus»?

FOTO: Homer.lv

Guļamistabas tualetes galdiņš ir sievietes dārgumu un skaistuma «ieroču» slēptuve, intīmo, privāto aksesuāru glabātuve, kā arī noslēpumu un individualitātes teritorija. Tā nav mēbele – tas ir sievišķības akcents interjerā, norāda DECCO CENTRS interjera dizaina studijas INTRANTE vadītāja Lolita Freidmane. Guļamistabas tualetes galda atmosfēra ir ļoti svarīga, kad sieviete rītos pošas dienai – viņa ne tikai veic savu rīta rituālu, bet arī uzklāj naktī  izsapņoto sapņu un loloto dienas sajūtu masku. Šī mēbele ir guļamistabas punkts uz i. Un, pateicoties tās dizainam un formai, tā var kļūt par interjera pērli.

Bez ierasto skaistuma rituālu veikšanas pie tualetes galdiņa sieviete var lasīt iecienītos žurnālus, pārlasīt mīļākās grāmatas, apskatīt jaunumus internetā, kā arī atbildēt uz klientu e-pastiem. «Tieši tādēļ ir būtiski parūpēties, lai «skaistuma stūrītis» būtu komfortabls, funkcionāls un iedvesmojošs,» zina teikt L.Freidmane. Pateicoties mūsdienu inovatīvajām tehnoloģijām un dizaineru pārliecinošiem meklējumiem un eksperimentiem, šis uzdevums ir viegli risināms gan lielās, gan mazākās guļamistabās.

FOTO: Homer.lv

Mūsdienu sievietēm īpaši populāri ir tualetes galdiņi ar atveramo virsmu, kuras vienā pusē ir spogulis. Zem atveramās daļas var salikt iecienītos aksesuārus, ikdienā nepieciešamos sīkumus, turklāt aizvērtā veidā galds pārvēršas par ērtu darbagaldu vai dekoratīvu konsoli – eleganti un nekā lieka. Veiksmīgi ir arī citi interjera dizaina risinājumi - galdiņa integrēšana drēbju skapī, tā apvienošana ar naktsskapīti vai arī ērta iekļaušana TV zonā.

FOTO: Homer.lv

Tāpat par sievietes skaistuma oāzi var kalpot rakstāmgalds, konsole un pat kumode, kas ir atsvaidzināta ar izsmalcinātu spoguli, stilīgu pufu vai komfortablu krēslu.

«Uz galdiņa neliekam neko lieku - tikai skaistas, izsmalcinātas lietas, mīļoto cilvēku fotogrāfijas, iecienīto smaržu flakonu, vai, piemēram, svaigi grieztus ziedus,» padomu sniedz INTRANTE vadītāja.

FOTO: Homer.lv

Nepārprotami, tualetes galdiņš - katras sievietes gan sapnis, gan nepieciešamība. Un pareizas mēbeles izvēle ir labsajūtas garantija.

Apskati vēl citas idejas šeit!

Uz augšu