Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Video: Latvijas mūziķi un uzņēmēji dodas sadraudzības braucienā «Rally Tashkent-Riga 2018»

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Par godu Latvijas valsts simtgadei Latvijas uzņēmēji un mūziķi ir apvienojušies, lai veiktu uz starpvalstu sadraudzību vērstu braucienu «Rally Tashkent-Riga 2018». LMT Viedtelevīzija piedāvā ekspedīcijas video stāsta pirmo sēriju, kurā brauciena dalībnieki iepazīst kolorīto Uzbekistānas galvaspilsētu Taškentu un gatavojas brauciena startam.

Ekspedīcijā devušies Latvijas un Uzbekistānas uzņēmēji, kā arī grupas «Prāta Vētra» mūziķi Jānis Jubalts un Māris Mihelsons ar četriem vēsturiskajiem spēkratiem: 1979. gada un 1974. gada «Lada-210», 1974. gada «GAZ-24» un 1979. gada «Opel Rekord». Par ekspedīcijas starta vietu izvēlēta Taškenta, taču jau brauciena sākumā dalībniekus sagaida pirmais izaicinājums – automašīnu remonti seko viens pēc otra.

Kamēr spēkrati pavada laiku autoservisā, ekspedīcijas dalībnieki bauda Taškentas viesmīlību un tiekas ar Uzbekistānas uzņēmējiem, kuri parūpējušies par īpašu uzņemšanu uzbeku tradīcijās. Arī latvieši nepaliek parādā un sarīko uzbekiem savu muzikālu priekšnesumu.

Brauciena «Rally Tashkent-Riga 2018» mērķis ir veicināt Latvijas un Uzbekistānas savstarpējās attiecības, kā arī godam nest Latvijas vārdu pasaulē, simbolizējot tās perspektīvu, attīstības iespējas Latvijai kā neatkarīgai valstij. Ekspedīcijas laikā tās dalībnieki apmeklē dažādas Uzbekistānas, Kazahstānas un Krievijas pilsētas un nozīmīgus apskates objektus. Pa ceļam tiek iepazīta atšķirīgā kultūra, risinātas krīzes situācijas un sastapti negaidīti piedzīvojumi.

Brauciena «Rally Tashkent-Riga 2018» video stāsta sērijas skatāmas arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā (straume.lmt.lv). Skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu