Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

SPKC piedāvās lekcijas par garīgo veselību un tās veicināšanu

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: RIA Novosti/Scanpix

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA «Prakse.lv» sācis lekciju īstenošanu par garīgo veselību un tās veicināšanu Aizputes, Baldones, Dundagas, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Salacgrīvas, Sējas un Zilupes novados, liecina informācija centra mājaslapā.

Kā norāda SPKC, viens no priekšnoteikumiem labai veselībai ir ne tikai fiziskā, bet arī emocionālā un psihiskā jeb garīgā labsajūta, par kuru cilvēki bieži aizmirst vai nepievērš tai uzmanību. Šī iemesla dēļ lekcijas mērķis ir saistošā veidā sniegt zināšanas un izpratni par garīgās veselības nozīmi vispārējās veselības kontekstā, garīgās veselības veicināšanas iespējām un to pielietojumu ikdienā.

Lekcijas laikā diskusiju veidā tās apmeklētājiem tiks sniegtas zināšanas un prasmes savas garīgās veselības veicināšanā un saglabāšanā un sniegti ieteikumi rīcībai dažādās dzīves situācijās.

Pēc lekcijas ikviens dalībnieks saņems bezmaksas informatīvo materiālu ar lekcijā iekļautajām tēmām un citiem padomiem savas garīgās veselības saglabāšanai un veicināšanai. Dalība lekcijā ir bezmaksas.

Līdz 2019.gadam Aizputes, Baldones, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Sējas, Dundagas, Salacgrīvas un Zilupes novadā kopā tiks īstenotas desmit izglītojošas lekcijas par garīgo veselību un tās veicināšanu.

Lekcijas tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projektā «Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās».

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu