Saeimas ziemas sesijā administratīvi sodīti 11 deputāti

Saeimas deputāts Arvīds Platpers FOTO: Edijs Pālens / LETA

Saeimas ziemas sesijā administratīvi sodīti 11 deputāti, bet Arvīds Platpers sodīts pat divreiz - par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, liecina parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai sniegtā informācija.

Komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs (S) aģentūrai LETA sacīja, ka vairums deputātu sodīti par ceļu satiksmes negadījumu pārkāpumiem, turklāt daļa no viņiem šī sasaukuma laikā tika sodīti arī iepriekš. Līdz ar to Orlovs izteica ideju uzdāvināt šiem parlamentāriešiem jaunāko ceļu satiksmes noteikumu grāmatu.

Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu Aldim Adamovičam (V) izteikts brīdinājums, Intam Dālderim, Romanam Miloslavskim un Sergejam Potapkinam (S) par braukšanas ātruma, distances vai intervāla neievērošanu piemērots naudas sods.

Tikmēr Andrim Siliņam (ZZS) un Jānim Trupovniekam (ZZS) izteikts brīdinājums par braukšanas ātruma, distances vai intervāla neievērošana. Ivanam Ribakovam (S) bija jāmaksā naudas sods par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu. Arī Artim Rasmanim (ZZS) piemērots naudas sods par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, bet Jānim Rukam (LRA) - saistībā ar transportlīdzekļu vadītāju pārkāpumiem īpašos gadījumos, kā arī braukšanas sākšanas un virziena maiņas noteikumu pārkāpšanu.

Platperam martā par braukšanas ātruma, distances vai intervāla neievērošanu piemērots brīdinājums, bet aprīlī - naudas sods.

Savukārt Jānim Urbanovičam (S) naudas sods piemērots par pārkāpumu, kas saistīts ar valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšanu noteiktā termiņā, deklarācijas aizpildīšanas un iesniegšanas kārtības neievērošanu vai nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā.

Uz augšu
Back