Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Daļu līdzekļu pludmaļu labiekārtošanai Engures novada pašvaldība aizņemsies Valsts kasē

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Lai īstenotu pludmaļu labiekārtošanas projektu, daļu līdzekļu pašvaldība aizņemsies Valsts kasē, lēmuši Engures novada domes deputāti.

Pludmaļu labiekārtošanu pašvaldība veiks ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstu, un projektu «Engures novada pludmaļu un tām piegulošo teritoriju labiekārtošana» īstenos SIA «ĢL Konsultants». Plānotā līguma summa ir 198 900 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Lai projektu īstenotu, dome lēmusi Valsts kasē aizņemties 35 000 eiro. Plānots, ka kredīts tiks atmaksāts desmit gados.

Jau vēstīts, ka labiekārtošanas darbi Engures novada pludmalēs šogad izmaksās 240 669 eiro, ieskaitot PVN. Atkārtoti izsludinātajā pašvaldības iepirkumā piedalījās kopumā trīs pretendenti, bet par uzvarētāju atzīta SIA «ĢL Konsultants». Uzņēmums darbus apņēmies veikt par 198 900 eiro bez PVN.

Pašvaldība pludmalēs plāno uzstādīt tualetes, rotaļu laukumus, soliņus, atkritumu urnas, kāju mazgāšanai paredzētus laukumus un citus labiekārtojuma elementus.

Pārmaiņas piedzīvos Bigauņciema, Ragaciema, Klapkalnciema, Apšuciema un Ķesterciema pludmales. Tāpat darbi paredzēti Bērzciema, Ķesterciema un Klapkalnciema autostāvvietās.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu