T, 17.08.2022.

Unikāli un seksīgi kadri: jaunais «Cabaret» iestudējums «JAZZoteria»

Egoiste
Unikāli un seksīgi kadri: jaunais «Cabaret» iestudējums «JAZZoteria»
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Mārtiņš Otto/TVNET

Producentu grupas «Virus Art» veidotais koncertuzvedums, ikreiz iegūstot jaunas aprises un sižetisko risinājumu, jau vairāk nekā desmit gadus ir sajūsminājis skatītājus ar īpašu muzikālo un vokālo sniegumu, gaisīgu un pat akrobātisku horeogrāfiju, krāšņiem tērpiem un jauniem tehniskiem risinājumiem. Arī šogad izrāde «JAZZoteria» pulcēja šā brīža skatuves spīdekļus un talantus, lai skatītājiem zālē liktu aizrauties elpai. Nu skaisti, romantiski, pikanti un enerģiski!

Starp citu, izrādes vēl gaidāmas februārī, tā ka nekas vēl nav nokavēts, bet tikmēr paviesojies radošās komandas aizkulisēs, kur ielūkoties TVNET bija unikāla iespēja. Tāpat baudi fotostāstu no pašas prožektoriem izgaismotās skatuves!

Šogad koncertiestudējuma režisors Viktors Runtulis kopā ar radošo komandu veidoja stāstu par BRĪVĪBU. Par brīvību, ko sniedz mūzika, par brīvību, kas ir klusumā starp skaņām, par cilvēka iekšējo brīvību vai brīvu savstarpējo saskarsmi. Vairākus mēnešus radošā komanda dzīvoja un radīja ap sevi jaunu pasauli – Džezotēriju (JAZZoteria).

Tā ir pasaule, kas ir atvērta ikvienam un kurā nav sākuma vai beigu - tajā viss turpinās, jo punktu nav, ir daudzpunkti...

«Veidojot izrādi, mēs pētām, kas notiek starp ieelpu un izelpu. Kas notiek tajā mazajā mirklī? Kas notiek starp sirdspukstiem? Vai tur ir steiga vai klusums? Kur paliek laiks? Tas pazūd steigā vai aplīp ar sīkumiem? Kāpēc mums nav laika? Varbūt mums visa ir par daudz? Vai mums nav laika vai uzmanības? Varbūt tā ir sava veida paviršība – piešķirt vērtību lietām, kas patiesībā tevi māna un pamazām iznīcina... Šīs mazās lielās lietas ir tās, no kurām rodam iedvesmu, veidojot savu šā gada stāstu. Ikviens tiek aicināts kopā ar mums pameklēt brīvības robežas!» - tā par radošo procesu saka projekta «Cabaret» autors un režisors Viktors Runtulis.

Projektu ir veidojusi ap 50 cilvēku liela mākslinieciskā un tehniskā personāla komanda. Izrādē piedalās solisti Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle, Ralfs Eilands, džeza orķestris muzikālā vadītāja Mārča Auziņa vadībā, aktieri, dejotāji un cirka mākslinieki. «Cabaret» komandai šogad ir piebiedrojies jauns dalībnieks – improvizators, pasniedzējs un televīzijas ziņu vadītājs, bet šajā izrādē konferansjē - Mārtiņš Daugulis.

Koncertiestudējuma JAZZoteria veidotāji

  • Izrādes režisors – Viktors Runtulis
  • Producente – Sanita Tauriņa
  • Scenogrāfs – Kristaps Skulte
  • Video grafikas – Artis Dzērve
  • Horeogrāfi – Dmitrijs Gaitjukevičs, Elīna Lutce, Guntis Spridzāns, Liene Grava, Jūlija Kobceva, Liene Stepena, Gabija Bīriņa, Beate Auziņa
  • Muzikālais vadītājs – Mārcis Auziņš
  • DJ (arī orķestrī) – DJ Monsta (Uldis Cīrulis)
  • Tērpi – Dāvids, Mairita Lamberte, Ilze Patmalniece, Una Bērziņa u.c.
  • Stils un grims – «Cabaret Cehs» stilistes Mairitas Lambertes vadībā

Biļetes februārī ir pieejamas www.bilesuparadize.lv

Kolektīvie pieteikumi – virusart@inbox.lv

Cilvēku vilina nezināmais. Vai tas, ko nezinām, tāpēc nepastāv? Viedie zina, kā lietas rodas, bet nezina kāpēc, radošie zina kāpēc, bet neprot to paskaidrot. Pirmie uz pleciem nes zinātni, otrie – mākslu. Kad un kā viņi satiekas? Esam starp diviem uzdevumiem – vēlam un vēlamies. Džezs ir par cilvēka un telpas sinerģiju.

Jā, un arī par to.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu