T, 10.08.2022.

Tradicionālajā «Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2017» noskaidroti iecienītākie vīni

Egoiste
Tradicionālajā «Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2017» noskaidroti iecienītākie vīni
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

21. novembrī restorānā «Pullman Riga Old Town» jau trešo gadu Latvijā notika vadošo Latvijas vīndaru ražojumu degustācija «Latvijas augļu un ogu vīna skate 2017». Kā jau katru gadu, arī šogad tika noskaidroti labākie vīni no vīndaru darinājumiem!

Pasākumā bija iespēja tikties ar 12 vīndariem un nogaršot vairāk nekā 90 augļu un ogu vīnu šķirnes. Katrs no vīna skates apmeklētājiem tika aicināts nobalsot par sev tīkamāko dzērienu.

Labākais vīns «HoReCa» balsojumā

  • Cidoniju vīns, pussaldais (Durbes Veltes, vīndare Evija Kopštāle)

Labākais vīns tautas balsojumā

  • Ceriņu vīns (Cremon, vīndaris Jānis Mikans)

«Latvijas augļu un ogu vīna skatē 2017» piedalījās šādas vīna darītavas un vīndari: Smilškalni (ZS Smilškalni, Alvils Elksnis); Līgatnes Vīna Darītava (SIA Līgatnes vīna darītava, Ainārs Vanags); Durbes Veltes (SIA Evi&Jo, Evija Kopštāle); Aizputes Vīna Darītava (SIA Aizputes vīna darītava, Mārtiņš Sants); Lubānas vīnotava (SIA Aiviekstes klēts, Oskars Žvagins); Jokas (SIA Jokas Development, Džons Brauns); Zilver vīndarītava (ZS Pīlādži, Jānis Zilvers); Tērvetes vīni (SIA Tērvetes veltes, Sandris Laizāns); Muižas Vīns (IK Cremon 6, Jānis Mikāns); Vīna ceļš (SIA Vīns.lv, Normunds Labrencis); Mazsālijas (SIA Jaundzirnavnieki, Gunārs Slavinskis); Tēviņu Mājas vīns (SIA Tēviņi, Ivo Immermanis)

«Šī skate notiek jau trešo gadu un interese ir tikai pieaugoša, vēlamies to nodēvēt jau par tradīciju! Tradīciju, kura ik gadu paver iespēju jebkuram vīna cienītājam iepazīt profesionālākos Latvijas augļu un ogu vīna meistarus, kā arī nobaudīt jaunākos vīndaru veikumus un atklājumus.

Latvija ir bagāta ar savām dabas veltēm, tāpēc šo vīndaru darbs, kurā tiek izmantoti tikai Latvijas labumi, ir nenovērtējams un tikai atbalstāms!» (Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības valdes loceklis Ričards Ivanovs)

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu