Dohertijas cīņa ar vēzi Instagramā

FOTO: Instagram

Amerikāņu aktrise Šenona Dohertija (Shannen Doherty) pagājušā gada augustā drosmīgi paziņoja pasaulei, ka slimo ar vēzi. Kopš tā brīža viņa regulāri informē savus fanus par savu progresu.

Šoreiz drosmīgā Dohertija sociālajā vietnē «Instagram» publicējusi sešas fotogrāfijas, ar kurām dokumentējusi, kā tiek noskūti viņas mati.

Pirmajā publicētajā attēlā Dohertija redzama pavisam saskumusi, tomēr, kad process jau bija galā, aktrise bija redzama arī smaidot. Grūtajā brīdī Šenona bija kopā ar tuvākajiem draugiem, kas kopā ar viņu uzņēma selfijus.

Šī gada sākumā Dohertija publiski pavēstīja, ka ārstēšanās dēļ viņai vairs nevar būt bērni. Tāpat aktrise atklāja, ka jau drīzumā viņai nāksies veikt operāciju.

Atgādinām, ka pagājušā gada augustā aktrise Šenona Dohertija apstiprināja medijos izskanējušās ziņas, ka viņai diagnosticēts krūts vēzis.

«Jā, man ir krūts vēzis. Es pašlaik ārstējos,» viņa atklāja slavenību jaunumu žurnālam «People». «Es turpinu veselīgi ēst, sportot un domāt par savu dzīvi pozitīvi. Esmu pateicīga savai ģimenei, draugiem, ārstiem un, protams, faniem par atbalstu.»

Uz augšu