«Protams, tuvinieki, draugi vai kolēģi, vēlas mūs pasargāt, taču viņi cenšas to darīt atbilstoši savas laimes izpratnei, kas, iespējams, nekādi neder mums,» saka Dennlere.
Tāpēc, pirms ņemat vērā šādu «pasargātāju» padomus, der paraudzīties, cik laimīgi dzīvo viņi paši. «Jāatceras, ka citu domām par to, ko mēs varam vai nevaram izdarīt, ir lielāka saistība ar to, ko paši kritizētāji uzskata, ko viņi spētu vai nespētu, ja būtu mūsu vietā,» uzsver Dennlere.
2. bremze: Ja nu es izvēlēšos nepareizi?
Pēc ekspertes paustā, sievietes nereti tā arī nejūtas laimīgas, jo baidās izvēlēties. Proti, pastāv bailes, ka, izvēloties ko vienu, viņa palaidīs garām citas iespējas, kuras varētu būt vērtīgākas vai labākas.
«Bailēs izvēlēties nepareizi sieviete skrien pēc diviem zaķiem vai vēl biežāk, nespējot izvēlēties, stāv, šaubās un neķer nevienu. Jo ilgāk viņa šaubās, jo sliktāk viņa jūtas un jo tālāk viņa ir no savas laimes,» uzskata Dennlere.
Katra kļūda ir vērtīga informācija, jo tikai tā var mācīties un saprast, ko mēs īsti gribam vai negribam darīt. Kļūdoties mēs varam izzināt sevi un uzzināt, kas padara mūs laimīgus.
3. bremze: Es parūpēšos par viņiem, un viņi parūpēsies par mani
Bieži vien bailēs, ka citiem viņas laime varētu nepatikt vai traucēt vai citi to varētu nesaprast, sievietes izlemj, ka sākumā jāparūpējas par visiem pārējiem, cerībā, ka kāds tad parūpēsies par viņas laimi vai vismaz atļaus viņai būt laimīgai.