No 7. decembra pie lasītājiem ik ceturtdienu dosies jauns un pārveidots laikraksts „Rīgas Balss”. Decembrī pirmdienās, otrdienās un trešdienās laikraksts iznāks vecajā avīzes formātā. Ceturtdienās, nolūkā laikus iepazīstināt lasītājus ar izmaiņām, kādas tās būs nākamajā gadā, „Rīgas Balss” iznāks jaunā formātā. Piektdienās „Rīgas Balss” neiznāks, savukārt ceturtdienas laikraksts būs pieejams visā Latvijā.
Pārņemot pasaulē, tostarp Eiropā, veiksmīgi darbojošos nedēļas laikrakstu praksi, kur laikraksti nekonkurē ar elektroniskajiem medijiem ziņu operativitātes sacensībās, bet lasītāju piesaista ar valstī aktuālo notikumu analīzi, profesionālu komentāru un viedokļu dažādību, „Rīgas Balss” no 2007. gada janvāra pārtop par nedēļas izdevumu, kas būs pieejams pircējiem un abonentiem katru ceturtdienu. Laikraksta lappušu skaits kļuvis trīsreiz lielāks, un tam nodrošināts kvalitatīvs pilnkrāsu poligrāfiskais izpildījums, kam pielikumā būs arī televīzijas un radio programma „atpūta.tv”.
„Rīgas Balss” ikvienam palīdzēs saskatīt iespējas un rast risinājumus, analizējot tādas tēmas kā nekustamais īpašums, mana nauda, izglītība, karjera, veselība, savstarpējās attiecības ģimenē. Laikraksts informēs arī par kultūras jaunumiem un izklaides iespējām, kā arī par jaunākajām grāmatām un teātru izrādēm.