Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ukrainas parlaments apstiprina jauno valdību

Ukrainas parlaments otrdienas vakarā apstiprinājis koalīcijas piedāvāto valdības sastāvu, par kuru nobalsojuši 288 deputāti.

Valdību turpinās vadīt līdzšinējais premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks, tās sastāvā ir trīs ārvalstnieki, kuriem Ukrainas prezidents Petro Porošenko otrdien piešķīra Ukrainas pilsonību.

Amerikāniete Natālija Jaresko jaunajā valdībā vadīs Finanšu ministriju, bijušais Gruzijas veselības ministrs Aleksandrs Kvitašvili vadīs Veselības ministriju, bet lietuvietis Aivars Abromavičs būs ekonomikas attīstības un tirdzniecības ministrs.

Savus amatus jaunajā valdībā saglabājuši iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs, ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins un aizsardzības ministrs Stepans Poltoraks.

Jaceņuks otrdienas vakarā nolasījis premjerministra zvērestu un jaunā valdība sākusi darbu. Jaunajai valdībai būs jārod risinājums bruņotajam konfliktam Austrumukrainā, kā arī jāglābj valsts tautsaimniecība no sabrukuma.

Uz augšu
Back