«Attīstībai/Par!» vēlēšanu apgabalu līderi - Pavļuts, Pūce, Viņķele, Skride, Bondars

Partijas "Kustība "Par!"" vadītājs Daniels Pavļuts piedalās partijas kongresā, kurā apspriež partijas gatavošanos 2018.gada Saeimas vēlēšanām

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Apvienības «Attīstībai/Par!» vēlēšanu apgabalu līderi būs Daniels Pavļuts, Juris Pūce, Ilze Viņķele, Artis Pabriks un Mārtiņš Bondars. Rīgas vēlēšanu apgabala saraksta līderis būs apvienības līdzpriekšsēdētājs Pavļuts. Viņš apvienības pasākumā klātesošajiem pauda prieku par to, ka aug apvienības atpazīstamība, kā arī sabiedrības uzticēšanās, tomēr priekšā vēl esot liels darbs un lieli uzdevumi.

Savukārt Kurzemes vēlēšanu apgabala līderis būs apvienības līdzpriekšsēdētājs Pūce, pēc kura domām, apvienības uzdevums ir panākt īstas izmaiņas izglītībā, jo neviena cita, kas panāktu pozitīvas pārmaiņas izglītībā nav.

Zemgales vēlēšanu apgabala līdere būs Viņķele. Video uzrunā klātesošajiem viņa norādīja, ka politiķim augstākais mērķis, kam kalpot, ir valsts un tauta. Demokrātija un brīvība nav pašsaprotamas lietas, tās ir jāsargā un tas ir arī apvienības pienākums. Apvienība nedrīkst pārmest cilvēkiem, ka tie sadzird populistu solījumus, savukārt apvienības pienākums ir piedāvāt risinājumus. Tāpat ceļu populistiem bruģē augstprātība, piebilda Viņķele.

Vidzemes saraksta līderis būs Pabriks, savukārt Latgales vēlēšanu apgabala saraksta līderis būs Bondars. Viņš, uzrunājot partijas biedrus norādīja, ka Latvijā ir reģions, proti, Latgale, kur Zaļo un zemnieku savienības un «Saskaņas» koalīcija ir valdījusi jau krietnu laiku. Viņš pauda, ka vēlas būt par saraksta līderi šajā apgabalā, lai «zaļā «Saskaņa«» beidzot beigtu tur eksistēt.

Jau vēstīts, ka apvienības premjerministra kandidāts 13.Saeimas vēlēšanās būs Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Pabriks norādīja, ka apvienībai sabiedrībai ir jāatgādina, ka «Attīstībai/Par!» ir jauns politisks spēks, kurā no visiem jaunajiem politiskajiem spēkiem ir visvairāk jaunu, gudru, zinošu un spējīgu cilvēku. «Esam tie, kas iestājas par liberālām un demokrātiskām vērtībām. Dažās sabiedrības daļās vārds liberāls varbūt tiek uztverts kā kaut kas svešs, taču šie cilvēki alojas,» sacīja eiroparlamentārietis.

Pēc viņa domām, partijai būs jāiestājas par divām vērtībām - taisnīgumu un brīvību. Latvijas novados, sadzīvē un politikā netaisnības esot daudz, norādīja Pabriks. Viņš kā prioritātes nākamajā valdībā minēja veselības aprūpi un izglītību.

«Ar ko strādāsim kopā? Ir fundamentālas lietas, par kurām nav vajadzīgs nekāds paraksts par nesadarbošanos. Ir pašsaprotami, ka neiesim koalīcijā ar «Saskaņu» un Latvijas Krievu savienību. Šīs partijas nav orientētas sociāldemokrātiski, šķautne ir pavisam cita. Neticu šīm partijām un man nepatīk arī korupcija Rīgas domē,» teica premjera amata kandidāts.

Uz augšu