Foto: Atskats uz BMW xDrive dienām

FOTO: Publicitātes foto

Šī gada 10. un 11. februārī oficiālais BMW pārstāvis Latvijā, Inchcape BM Auto, rīkoja xDrive dienas, kurās piedalīties bija aicināti kā klienti un sadarbības partneri, tā arī mediju pārstāvji.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja doties izbraucienos ar dažādiem xDrive pilnpiedziņas modeļiem īpašās programmās, ko sagatavoja Sporta kompleksa 333 speciālisti un Latvijas autosporta zvaigznes – Haralds Šlēgelmilhs, Gvido Elksnis, Ivars Vasaraudzis, Konstantīns Calko, Ivars Caune un citi. Braucieni notika profesionālu instruktoru uzraudzībā un pasākuma viesi augstu novērtēja sportistu un instruktoru ieteikumus un padomus, lai pēc tam gūtās iemaņas izmantotu ikdienas braucienos.

Offroad trasē dalībnieki devās ar X3, X4, X5 un X6 modeļiem, lai pārbaudītu to sniegtās bezceļu braukšanas iespējas. Pasākuma laikā tika izmantota nebijusi trases konfigurācija, kā arī stāvākā nogāze. Šajā disciplīnā ikviens varēja pārliecināties par BMW X modeļu sniegumu bezceļu apstākļos kombinācijā ar inteliģento pilnpiedziņas sistēmu. Pārsteiguma momentu radīja negaidīti iespaidīgi pārkares leņķi, pieejamības rādiusi un caurgājamība.

Drošas braukšanas poligonā dalībniekiem bija iespēja izbaudīt braucienu mazajā trasē apvienojumā ar poligona slideno virsmu elementiem, tādējādi bija iespējams pārbaudīt automašīnu vadāmību un pilnpiedziņas priekšrocības uz slidenas virsmas.

Savukārt BMW 5.sērijas, 6.sērijas Coupé un jaunās 7.sērijas xDrive modeļi deva viesiem iespēju izbaudīt dinamisko pieredzi trasē, saprast paātrinājuma un bremzēšanas punktus un apgūt pareizās trajektorijas. Šajā aktivitātē braucējiem bija iespēja pārbaudīt automašīnu dinamiku, vadāmību, kontroli, kā arī izmēģināt dažādas automašīnas funkcijas.

FOTO: Publicitātes foto

Uz augšu