Tas, ka pieturā nav miskastes, nenozīmē, ka atkritumi jāmet mežā!

FOTO: TVNET lasītājs

«Diemžēl ik gadus ļoti piemēslots ir mežs Garkalnē pie tālsatiksmes autobusu pieturas uz Siguldas šosejas Vangažu virzienā, arī pie pieturas «Garkalne» Mālpils šosejas sākumā. Jāteic, ka pie pieturām nav pat nelielu atkritumu urnu, apkārtne netiek arī ikdienā uzkopta pat pašās pieturvietās. Kaut nelielu sadzīves atkritumu urnu tomēr pieturās varētu izlikt un katru dienu izvest, bet ne tik lielu, lai kādam rastos motivācija apzināti vest turp savus mēslus,» spriež TVNET lasītājs Edmunds.

FOTO: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

Uz augšu