Ušakovam jauns preses sekretārs - Sandris Točs

Sandris Točs

Par Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) preses sekretāru no pirmdienas, 10.februāra, kļūs līdzšinējais laikraksta «Diena» Komentāru nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājs Sandris Točs.

Točs norādīja, ka šo «izaicinājumu pieņēmis pēc ilgām pārdomām».

Kā liecina aģentūras arhīva informācija, Točs pirms vairākiem gadiem bijis Aināra Šlesera vadītās Jaunās partijas valdes loceklis un no šīs partijas saraksta viņš 1998.gadā startējis 7.Saeimas vēlēšanās, taču netika ievēlēts. 1998.gadā aptuveni pusgadu Točs bijis Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs.

Žurnālistikā Točs darbojies gan laikrakstā «Diena», gan arī «Neatkarīgajā Rīta Avīzē». 2007.gadā viņš kopā ar Valdi Toču izveidojis nodibinājumu «Autovadītāji pret sastrēgumiem», lai apkopotu un iesniegtu Rīgas domē autovadītāju priekšlikumus satiksmes uzlabošanai Rīgas ielās, tādējādi «cīnoties par visu autovadītāju interesēm». Nodibinājums 2007.gadā arī vācis parakstus pret «jaunu un nepārdomātu» sabiedriskā transporta joslu ieviešanu Rīgā.

2009.gadā Točs bijis Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētāja Daiņa Liepiņa padomnieks mārketinga un komunikācijas jautājumos, bet vēlāk atkal atgriezies «Dienā».

Kā ziņots, no septembra vidus līdz janvāra sākumam Ušakova padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos un preses sekretāre bija žurnāliste un Latvijas Universitātes pasniedzēja Olga Proskurova, kura pārtrauca darba attiecības ar Rīgas domi, lai varētu vairāk laika veltīt ģimenei.

Sabiedrisko attiecību padomnieka jautājums Ušakovam kļuva aktuāls 2013.gada janvārī, kad šo amatu pameta Anna Kononova. Viņa domes Sabiedrisko attiecību nodaļā nostrādāja 12 gadus.

Uz augšu