Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Žirinovskis: Baltijas valstis tiks okupētas un iznīcinātas

TVNET/LETA
Žirinovskis: Baltijas valstis tiks okupētas un iznīcinātas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 41

Atbildē uz Rietumvalstu triecienu Sīrijai tiks okupētas un iznīcinātas Baltijas valstis, kas uzdrīkstējušās atbalstīt uzbrukumu Sīrijai, paziņoja Krievijas Valsts domes galvenais āksts - deputāts Vladimirs Žirinovskis.

«Kad tādi visādi plušķi vaukšķ pasaules procesos, tāpēc arī tiek okupēti. Vēl viņi brēks - kāpēc mūs okupēja! Pavisam noteikti visas Baltijas valstis tiks okupētas un visas tiks iznīcinātas,» intervijā laikrakstam «Komsomoļskaja pravda» paziņoja Žirinovskis.

«Tur stāv raķetes piecu minūšu lidojuma attālumā no Maskavas. Lūk, mums šeit ir 50 minūšu tikšanās. Viņu raķetes jau desmit reizes varēja atlidot un sabombardēt visu Maskavu. Un to dara Latvija, Igaunija un Lietuva. Mēs to viņiem varam piedot? Nekad! Viņi tiks iznīcināti piecu minūšu laikā pēc NATO raķešu pacelšanās. Pilnībā iznīcināti, notīrīti no zemes virsmas. Viņu idiotiskie vadītāji to nesaprot. Un vēl piedalās operācijā pret Sīriju! Vai uz to vadītāju pleciem vispār ir galvas?» iekarsa Žirinovskis.

«Niecīgie baltiešu atkritumi! Zviedrija klusē, Somija klusē, Norvēģija un Dānija. Bet šie - paši nejēdzīgākie. Pūdeļi! Latviešu pūdelis ievaukšķējās!»

paziņoja kaimiņvalsts deputāts.

Žirinovskis arī izteicies, ka Krievijai pienākoties plaši apgabali no Baltijas valstu teritorijām.

«Narva un Kohtla-Jarve - tur dzīvo krievi. Igaunijas austrumdaļa [jāiekļauj] Ļeņingradas apgabalā. Austrumu Latvija - Smoļenskas un Pleskavas apgabalā. Kauņa, Šauļi, Panevēža - lūk, tā ir mazā Lietuvas kņaziste. Bet viss apkārt - Krievija. Un Liepāja. Rīga - tā ir krievu pilsēta,» paziņoja Žirinovskis.

Kā ziņots, NVS Valstu institūta Baltijas nodaļas vadītājs, politologs Mihails Aleksandrovs savā interneta blogā izteicies, ka gadījumā, ja no Rietumvalstu puses bez ANO Drošības padomes akcepta notiktu militāra intervence Sīrijā, Krievijai vajadzētu ievest savu karaspēku Baltijas valstīs.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu