Zaķa ienākumi pērn bija no deputāta algas un kompensācijas

«Vienotības» Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis

FOTO: LETA

«Vienotības» Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Dzintara Zaķa (V) ienākumus pagājušajā gadā veidoja deputāta alga un kompensācija no Saeimas par dažādiem izdevumiem, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija.

Par darbu Saeimā Zaķis pagājušogad kopumā saņēma 20 539 latus, bet vēl arī bija kompensācija 4692 latu apmērā. Bet no AS «Swedbank» viņš saņēmis procentus par ieguldīto naudu - 22 latus.

Deklarācijā deputāts uzrādījis, ka dzīvokļa īre Rīgā viņam pagājušajā gadā izmaksājusi 4358 latus. Tāpat pie pērn veiktajiem darījumiem, kas pārsniedz 20 minimālās mēnešalgas, Zaķis norādījis jaunas automašīnas iegādi - viņš par 34 125 latiem iegādājies 2011.gada izlaiduma «Volvo VR201». Tāpat Zaķis uzrādījis, ka viņa izsniegto aizdevumu apmērs ir 23 754 latu apmērā. Šo aizdevumu viņš izsniedzis jau agrāk - pagājušā gada deklarācijā viņš uzrādījis, ka izsniegtā aizdevuma apmērs ir 57 263 lati.

Deputātam nav skaidras naudas uzkrājumu, taču bezskaidrā naudā viņš uzkrājis kopumā 25 145 latus.

Zaķa īpašumā ir meža teritorija Sutru pagastā, bet lietošanā dzīvoklis Rīgā. Tāpat viņam pieder 40 kapitāla daļas 2000 latu vērtībā uzņēmumā «Datoru centrs».

Uz augšu