Izstādē būs skatāmas desmit Latvijā populāru sieviešu kleitas

No ceturtdienas, 19.jūlija, t/c "Spice" būs apskatāmas desmit populāru sieviešu, tostarp dziedātājas Olgas Rajeckas, kleitas

FOTO: TVNET

Ceturtdien, 19.jūlijā, t/c «Spice» tiks atklāta izstāde «Sievišķība un kleita kā sievišķības simbols», kurā būs skatāmas desmit Latvijā populāru sieviešu kleitas, informē izstādes rīkotāju pārstāve Sandra Freiberga.

Izstādē savas kleitas un sievišķības noslēpumus aicinātas parādīt kādreizējā Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, uzņēmēja Binnija Ārberga, uzņēmēja Marika Ģederte, aktrise Mirdza Martinsone, dziedātāja Aija Andrejeva, televīzijas dīva Baiba Sipeniece Gavare, televīzijas raidījumu vadītāja Elīna Doļģe, dziedātāja Olga Rajecka, dzejniece Ērika Bērziņa un aktrise Agnese Zeltiņa.

Izstādes «Sievišķība un kleita kā sievišķības simbols» atklāšana notiks plkst.14 pie «Spices» informācijas centra. To vadīs televīzijas raidījumu vadītājs Uģis Joksts, savukārt diskusijā par sievišķības noslēpumiem dalīsies uzņēmējas Ģederte un Ārberga, kā arī raidījumu vadītāja Doļģe.

Desmit Latvijā populāru sieviešu kleitas «Spicē» būs apskatāmas līdz 29.jūlijam.

Uz augšu