Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Par alkometra rādījumu viltošanu un kukuļņemšanu aiztur trīs ceļu policistus

TVNET
Par alkometra rādījumu viltošanu un kukuļņemšanu aiztur trīs ceļu policistus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3

Par alkometra rādījumu viltošanu un kukuļņemšanu Drošības policija (DP) operatīvā eksperimenta laikā aizturējusi trīs ceļu policistus, TVNET informēja DP priekšnieka palīdze Kristīne Apse-Krūmiņa.

Kriminālprocesa par iespējamu kukuļa pieņemšanu, kas sākts šā gada 25. maijā, ietvaros 11. maijā  DP veica operatīvo eksperimentu, kad  arī izdevies aizturēt  ceļu policistus.

DP konstatēja, ka Carnikavā Valsts policijas Ceļu  policijas darbinieks no autovadītāja pieprasīja un pieņēma kukuli - 100 latus- par to, lai viņš nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu par automašīnas vadīšanu alkohola reibuma stāvoklī. Sākotnējās izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka

Ceļu policijas darbinieks ir viltojis alkometra rādījumu, to mākslīgi palielinot virs pieļaujamajām 0,5 promilēm.

Veicot aizturēto Ceļu policistu dienesta auto apskati, tika konstatēti trīs alkometri, divi no kuriem tur nedrīkstēja atrasties, jo ir "norakstīti un iznīcināti".

Viens no aizturētajiem Ceļu policijas darbiniekiem tika atzīts par aizdomās turēto, un piemērots drošības līdzeklis - aizliegums ieņemt amatus Valsts policijā un aizliegums izbraukt no valsts.

Pārējiem diviem pagaidām noteikts procesuālais stāvoklis - persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu