"Harrods" skatlogā izvēlās pašmāju "Aristocrat Kids"
Prieks par savējiem!

FOTO: AFP / Scanpix

Bērnu luksusa apģērbu zīmols Aristocrat Kids ir guvis plašu atpazīstamību ar smalki izstrādātām, pasaku cienīgām, kolekcijām. Blakus citiem augsta mēroga zīmoliem, Aristocrat Kids ir izvēlēts dalībai pasaulē zināmākā luksusa lielveikala Harrods radītā Rarity kampaņā. Šī kampaņa iepazīstina ar ekskluzīvām un unikālām lietām, kas radītas ar īpašu meistarību, no izmalcinātiem un grezniem materiāliem.

Līdzās zīmoliem, Chopard, Cartier, Chanel, Balmain, Dolce & Gabbana u.c.,

Aristocrat Kids ar lepnumu prezentē trīs īpašas un unikālas “haute couture” līmeņa kleitas, kas ir līdz šim visdārgākās no zīmola produktu klāsta.

Empress of the Sun kleita ir smalks, vairāku simtu darba stundu roku darinājums. Izšūta ar 4 karātu zelta diegiem uz melna zīda taftas auduma un izrotāta ar melniem un dzidriem briljantiem (18 karātu zelta ietvaros), kā arī Latvijas dzintariem.

Golden Mist Royal kleita ir izšūta ar zelta un rozā mežģīņu aplikācijām, kopā ar mirdzošiem Swarovski kristāliem, kas ietverti apzeltītos ietvaros. Vairākas kārtas zīda, mežģīnes un neskaitāmi metri strausa spalvu.

Royalty Versailles kleita ir unikāla zīda kleita, kas caur brīnišķīgām krāsu kombinācijām un īpašām detaļām, iemieso grandiozo un izsmalcināto Versaļas pils gaisotni. Viscaur kleitai ar rokām šūtas un izkārtotas mežģīņu aplikācijas, kopā ar Swarovski kristāliem un strausa spalvu elementiem.

Katrai no kleitām ir iespēja pieskaņot, īpaši radītu, matu aksesuāru un rokassomiņu, kas veidoti, atsaucoties uz kleitas dizainu un materiāliem.

Trīs unikālās kleitas ir pieejamas pēc īpaša pasūtījuma Harrods lielveikalā, Londonā un Harrods internetveikalā.

Uz augšu