Festivālu un pasākumu ceļvedis nedēļai: Šimkus, cepuru tirgus, Tēvs Nakts, Menuetam 50 u.c.

TOP 10
Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: TVNET

Aktuālākie notikumi koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākie brīvdabas pasākumi, sarīkojumi novados, atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem. Tavs  ceļvedis, kas tapis sadarbībā ar “Kaskurkad.lv” pasākumiem, laikā no 2. novembra līdz 7. novembrim.

Foto: Zane Bitere/LETA

Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris

Izcila iespēja klātienē baudīt sniegumu no pianista, kurš viesojies teju visās pasaules labākajās koncertzālēs – Vestards Šimkus. Šajā koncertā pianists uzstāsies kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri. Pie diriģenta pults Atvars Lakstīgala.

KAS? Klasiskā mūzika

KUR? Koncertzāle “Baltais Flīģelis”, Sigulda

KAD? 3. novembris, plkst. 19.00

Vairāk informācijas

Foto: Publicitātes foto

Meistari un meistardarbi. Mocarts un Mocarts

2018./2019. gada sezonā LNSO rīko vairākus koncertus ar nosaukumu “Meistari un meistardarbi”. Ideja – viena komponista vairāki šedevri vienā koncertvakarā, un pirmais no viņiem ir Mocarts. Programmā pusaudža gados sacerēts klavesīnkoncerts un simfonija, kuras spēks, skaistums un gudrība iedvesmoja ļaudis nosaukt šo opusu romiešu varenā virsdieva vārdā.

KAS? Klasiskā mūzika

KUR? Lielā Ģilde, Rīga

KAD? 2. novembris, plkst. 19.00

Vairāk informācijas

Foto: Evija Trifanova/LETA

Cepuru tirgus

Pirmajā novembra sestdienā gatavosimies ziemas sezonai, tāpēc 3. novembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgus būs veltīts siltumu sargājošiem aksesuāriem – cepurēm! Ja nepieciešams pieskaņot mētelim vai lietus jakai īsto galvassegu, tad tirgū atradīsiet daudzveidīgas ausaines, bīnijus, kapučcepures, platmales, lakatus un citas siltās galvassegas visiem vecumiem.

KAS? Tirgus

KUR? Kalnciema kvartāls

KAD? 3. novembris, 10:00 – 16:00.

Nikolajs Baskovs
Nikolajs Baskovs Foto: Postimees

Nikolajs Baskovs

Par Krievijas “Zelta balsi” dēvētā Nikolaja Baskova šovs “Spēle” ar triumfu atgriežas Rīgā. Šovs “Spēle” ir neaizmirstams teatralizēts priekšnesums, kurā apvienoti vokāls un horeogrāfija, izsmalcināti kostīmi un krāšņas dekorācijas, pantomīma un akrobātika, vēsture un mūsdienīgums, unikāli efekti un tehnoloģijas.

KAS? Ārvalstu populārā mūzika

KUR? Arēna Rīga, Rīga

KAD? 3. novembris, plkst. 19.00

Vairāk informācijas

Elza Rozentāle
Elza Rozentāle Foto: Publicitātes foto

Elza Rozentāle Liepājā

Dziedātāja Elza Rozentāle ir īsts mūzikas dārgakmens – daudzšķautņaina un krāsaina. Viņa vienlīdz ērti jūtas džezā, tautas mūzikā, rokā un popmūzikā. Šoreiz programmā būs Latvijas simtgades skaistākās melodijas spēcīgā skanējumā. Katra skaņa būs pildīta ar mīlestību un cieņu pret savu zemi, tās saknēm.

KAS? Populārā mūzika

KUR? Liepājas Olimpiskais centrs, Liepāja

KAD? 3. novembris, plkst. 19.00

Vairāk informācijas

Foto: publicitātes

Koncerts - mistērija. Sacred Sound Ceremony

“Koncerts - mistērija, kad Gongu mistiskā skaņa atver priekškaru uz Citu Realitāti, slepenas durvis uz sakrālas skaņas telpu. Ar dziedošo trauku un zvaniņu kristāliski tīro skanēšanu, ar indiāņu flautu un peruāņu svilpes nostalģisko dziesmu. Šamaņu bungu skaņa aicina sekot savas sirds aicinājumam. Tu atver šīs durvis un dodies iekšā..”

KAS? Folklora

KUR? Spīķeru Koncertzāle, Rīga

KAD? 2. novembris, plkst. 19.00

Vairāk informācijas

Menuetam 50 un Latvijai 100: Jubilejas koncerts

Jubilejas koncertprogrammā skanēs gan visu laiku skaistākās un populārākās Menueta dziesmas, kuru autors ir Imants Kalniņš: “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Alvas zaldātiņi”, “Dziesma, ar ko tu sācies”, “Četri balti krekli”, “Viņi dejoja vienu vasaru” u.c., gan grupas agrīnās dziesmas, kuru autori ir Adrians Kukuvass, Juris Sējāns un Juris Kulakovs.

KAS? Populārā mūzika

KUR? “VEF” Kultūras pils, Rīga

KAD? 4. novembris, plkst. 18.00

Vairāk informācijas

Foto: publicitātes

Peter Bence PIANO

Pīters Benss, 26 gadus vecs, pasaules slavu ieguvis izpildītājs no Ungārijas, ir klavieru virtuozs, komponists, producents, kas pazīstams arī kā pasaulē visātrākais pianists. Viņa repertuārā ir ietvertas grupu “Queen” un “The Beatles”, kā arī Sias, Džastina Timberleika, Maikla Džeksona un citu izpildītāju skaņdarbu aranžijas

KAS? Populārā mūzika

KUR? Rīgas Kongresu Nams, Rīga

KAD? 6. novembris, plkst. 19.00

Vairāk informācijas

Foto: publicitātes

Kino “Tēvs Nakts” īpašie seansi

5. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” būs īpašs seanss visiem interesentiem, kurus vēlas uz filmas tēmu raudzīties daudz plašāk. Pirms filmas izrādīšanas notiks tikšanās ar rakstnieci Inese Zanderi, kuras topošās grāmatas “Puika ar suni. Stāsts par nosargātu noslēpumu” galvenā varoņa prototips ir leģendārā ebreju glābēja Žaņa Lipkes dēls Zigfrīds Ojars, un Žaņa Lipkes memoriāla direktori Lolitu Tomsoni, kura izdošanai gatavo atmiņu grāmatu “Cilvēkglābējs - Žanis Lipke”, apkopojot Lipkes izglābto cilvēku atmiņas un paša Žaņa dokumentālu stāstījumu par notikumiem Otrā pasaules kara gados. Šī monogrāfija iznāks novembra vidū. Sarunā piedalīsies arī tulkotāja Ieva Lešinska, kura latviešu valodā tulkojusi vēsturnieka Timoteja Snaidera grāmatu “Melnā zeme”, kas stāsta arī par Žani Lipki un pēta holokausta notikumus. Īpašajā 5. novembra seansā notiks ne vien saruna par vēstures kontekstu un to, kā mēs šos notikumus redzam šodien, bet arī lasījumi no topošajām grāmatām. 

Savukārt 6. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” notiks tikšanās ar filmas radošo grupu - aktieri Artūru Skrastiņu, režisoru Dāvi Sīmani un filmas producentu Gintu Grūbi. Sarunu pirms filmas seansa vadīs kinokritiķe Daira Āboliņa.

KAS? Kino

KUR? kinoteātrī “Splendid Palace”

KAD? 5. un 6. novembris

"Iļģi"
"Iļģi" Foto: Evija Trifanova/LETA

Grupas "Iļģi" koncerts un Rīgas Danču kluba "Lielā danču balle"

“Lielā danču balle” notiek Tradicionālo deju festivāla „Baltijas danču naktis” ietvaros. Pasākuma programmā ietilpst tradicionālo deju meistarklases, ar iespēju apgūt krievu un baltkrievu nacionālās dejas, postfolkloras grupas “Iļģi” koncerts un Rīgas Danču kluba 30. gadu jubilejas balle.

KAS? Folklora

KUR? Kultūras pils “Ziemeļblāzma”, Rīga

KAD? 3. novembris, plkst. 21.00

Vairāk informācijas

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu