C, 29.09.2022.

Laikmetīgo rotu izstāde “Aiz loga mazliet snieg”

Egoiste
Laikmetīgo rotu izstāde “Aiz loga mazliet snieg”
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Mākslas galerijā Putti no 2018. gada 6. decembra līdz 2019. gada 5. februārim notiks laikmetīgo rotu izstāde “Aiz loga mazliet snieg”.

Klusums, mirklis, emocijas, spoži elementi, daudzveidīgi akmeņi, krāsu brīvība un modernas formas – ziemas izstāde ir veltīta mīļotajiem cilvēkiem, kurus iepriecināt gan svētkos, gan ikdienā ar estētiku un patīkamu avantūru kopā ar laikmetīgo rotu. Tā ir iedvesmas iemiesojums aukstajā laikā. Un aiz loga mazliet snieg…

Izstādē “Aiz loga mazliet snieg” piedalās latviešu un starptautiskie laikmetīgo rotu mākslinieki.

Mākslas galerija Putti darbojas Rīgā kopš 2000. gada. Galerija sākotnēji tika dibināta ar mērķi popularizēt latviešu rotu mākslinieku sniegumu. Taču, iegūstot lokālu un starptautisku atzinību, tā savu darbību paplašināja un galerijas autoru loku papildināja ar izciliem ārzemju rotu māksliniekiem. Galerijas mākslinieki strādā atšķirīgās autortehnikās, veidojot unikālas rotas, kas pārstāv gan laikmetīgo, gan konceptuālo rotu virzienu. Ik gadus galerijā tiek organizētas četras tematiskas vai personālas izstādes, kas skatāmas vienlaicīgi ar galerijas patstāvīgo ekspozīciju, ko lielākoties veido latviešu rotu un modes mākslinieku darbi. Galerijā eksponētie darbi ir arī nopērkami.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu