Sv, 24.09.2023.

Kozlovskis pēc jaunās valdības apstiprināšanas kļūs par Saeimas deputātu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Rihards Kozlovskis
Rihards Kozlovskis Foto: Ieva Lūka/LETA

Pašreizējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) pēc jaunās valdības apstiprināšanas kļūs par Saeimas deputātu.

Ja Saeima šodien apstiprinās Krišjāņa Kariņa (JV) veidoto valdību un Edgars Rinkēvičs (JV) saglabās ārlietu ministra amatu, tad Kozlovskis kļūs par deputātu Saeimā.

Rinkēvičs tika ievēlēts 13.Saeimā. Deputātam, kurš apstiprināts ministra amatā, ir iespēja uz ministra pilnvaru laiku nolikt deputāta mandātu. Ja deputāts noliek mandātu, viņa vietā Saeimā strādā tas cilvēks, kurš pirmais palicis "aiz svītras" konkrētajā vēlēšanu apgabalā.

Rinkēvičs ar sava padomnieka Mārtiņa Drēģera starpniecību aģentūrai LETA jau apliecināja, ka uz ministra pilnvaru laiku noliks parlamenta deputāta mandātu.

Saskaņā ar Saeimas vēlēšanu rezultātiem kā nākamajam deputāta vieta pienāktos bijušajam izglītības un zinātnes ministram Kārlim Šadurskim (JV), taču viņš pērn sāka darbu Eiropas Parlamentā, līdz ar to kā nākamais kandidāts uz Saeimas deputāta amatu ir Kozlovskis.

Kozlovskis Iekšlietu ministriju vada kopš 2011.gada 25.oktobra.

Jau ziņots, ka Saeima šodien plkst.12 lems, vai apstiprināt jauno valdību, kuru vadītu Kariņš. Iekšlietu ministra kandidāts šajā valdībā ir Sandis Ģirģens (KPV LV).

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais