"Rimi" sāks elektronisko cenu zīmju ieviešanas pilotprojektu (1)

TVNET
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Publicitātes foto

Tuvāko mēnešu laikā mazumtirdzniecības tīkls "Rimi" sāks elektronisko cenu zīmju ieviešanas pilotprojektu vairākos veikalos visās trijās Baltijas valstīs. Pirmie pilotprojekti noritēs "Rimi Latvia" tirdzniecības ķēdē, portālu TVNET informēja uzņēmumā.

Elektronisko cenu zīmju sistēma ir gan videi, gan tās lietotājiem draudzīgs risinājums, jo tā var aizstāt papīra cenu zīmes. Visa nepieciešamā informācija tiek atjaunota elektroniski.

Modernizējot procesus uzņēmumā, jau vairāk nekā gadu elektroniskās cenu zīmes bija pieejamas "Rimi Damme” kosmētikas nodaļā. Izvērtējot ieguvumus gan veikala darbiniekiem, gan pircējiem, tika pieņemts lēmums sākt elektronisko cenu zīmju projekta paplašināšanu gan Latvijā, gan pārējās Baltijas valstīs. Kopējās investīcijas pilotprojektā visās trīs Baltijas valstīs šā gada laikā tiek lēstas 200 tūkstošu eiro apmērā.

“Elektroniskās cenu zīmes ir ērts risinājums, kas atvieglo gan mūsu darbinieku ikdienu, ievērojami taupot laiku, gan ir ērts klientiem, jo padara cenu zīmes uzskatāmākas un nodrošina cenas precizitāti. Tāpat šis risinājums ir videi draudzīgs, jo šādi netiek tērēts papīrs,” skaidro "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Īpaši svarīgi tas ir nodaļās, kur ir ļoti daudz preču, kā, piemēram, kosmētikas nodaļā. Tāpēc pilotprojekti tiks realizēti sākotnēji tieši tur.

Jaunā sistēma uzstādīta arī "Rimi Spice” kosmētikas nodaļā, drīzumā tā būs pieejama arī augļu un dārzeņu nodaļā. Maijā jaunā tehnoloģija tiks ieviesta arī Rimi “Valdemāra” augļu un dārzeņu nodaļā, kā arī vairākos "Rimi" tīkla veikalos Lietuvā un Igaunijā.

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu