"Troņu spēles" zvaigzne atklāj savu aizraušanos ar dārzniecību

FOTO: AP/Scanpix

Tuvojas slavenā seriāla "Troņu spēle" noslēdzošā sezona, un fani sāk rosīties un izvirzīt teorijas par seriāla spraigo notikumu finālu. Tajā pašā laikā seriāla aktieri var atvilkt elpu un nodoties saviem vaļaspriekiem. Raidījumā "Live Kelly and Rayan" galvenā varoņa Džona Snova atveidotājs Kits Haringtons atklāj, ka viņš aizraujas ar dārzniecību un grasās savam dārzam piešķirt "Troņu spēles" atmosfēru.

Amerikāņu raidījumā "Live Kelly and Rayan" Džona Snova atveidotājs Kits Haringtons atklāja, ka viņš brīvajā laikā labprāt strādā dārzā. Aktieris atklāja, ka viņš ar sievu, arī seriāla "Troņu spēle" aktrisi Rouzu Lesliju, dzīvo Lielbritānijas lauku teritorijā un tur ir iekopuši dārziņu, kur paši audzē dārzeņus un augļus. "Mēs vēlējāmies dzīvot vietā, kur varam pārtikt no pašu izaudzētiem labumiem, un nu mums ir šāda iespēja," stāsta Kits. Slavenību pāris savā dārzā audzē burkānus, sīpolus, kabačus, pupas, četru dažādu šķirņu kartupeļus, kā arī mēģina izaudzēt sparģeļus.  

Kita Haringtona izaudzētās dārza veltes

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Aktieris atklāja, ka viņa dārzā ir jābūt arī kādai liecībai no seriāla "Troņu spēle", kas padarīja britu pāri slavenu. Kits savā dārzā grasās izstādīt Džona Snova statuju, kas būs redzama seriāla pēdējā sezonā. "Es paturēju sev statuju no "Troņu spēlēm"," stāsta aktieris. "Šī statuja tiks izstādīta dārzeņu dobju tuvumā, un gribu tai uzlikt skaļruni, kas citēs "Troņu spēļu" slavenos teicienus, piemēram, "Ziema tuvojas!"," smejas Haringtons. 

Seriāls skatāms LMT mājas viedtelevīzijā.

Uz augšu