Lieldienās būs izmaiņas Rīgas autostāvvietu darbībā

Automašīnas stāvvietā.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Lieldienu brīvdienās no 19. līdz 22. aprīlim būs izmaiņas ne tikai Rīgas sabiedriskā transporta un RP SIA "Rīgas satiksme" klientu apkalpošanas centru darbā, bet arī pašvaldības autostāvvietu lietošanas kārtībā. Par to TVNET informēja "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka maksas autostāvvietas, kuras apkalpo "Rīgas satiksme", 19., 21. un 22. aprīlī varēs izmantot bez maksas.

Šāda iespēja neattieksies vienīgi uz apakšzemes autostāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a (pie Kongresu nama), kur arī svētku dienās jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Tāpat būtiski atcerēties, ka sestdien, 20. aprīlī, maksas autostāvvietas strādās kā ierasts sestdienās – autostāvvietas A, B, C, D zonu teritorijās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00, bet Vecrīgā no plkst. 6:00 līdz plkst. 24:00.

Lieldienu brīvdienās sabiedriskais transports galvaspilsētā kursēs pēc brīvdienu kustības grafika. Savukārt pasažieriem, kuri iegādājušies mēneša biļetes darba dienām, piektdien, 19.aprīlī, un pirmdien, 22.aprīlī, darba dienu mēneša biļetes nebūs derīgas.

Minibusi un ekspresbusi piektdien, 19.aprīlī, un pirmdien, 22.aprīlī, brauks pēc svētdienas grafika.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no 19. uz 20.aprīli un naktī no 20.aprīļa uz 21.aprīli.

Uz augšu